0
Ми в соцмережах
Складське устаткування: параметри вибору

Складське устаткування: правильний підхід до його підбору

збільшити зображення Складське устаткування правила підбору.

Сучасне складське устаткування - багатопланове і різноманітне, що дає можливість легко підібрати необхідне для складу будь-якого масштабу. Гнучкість і зручність його застосування ще і в тому, що можливо спеціально спроектувати деяке обладнання під певний вантаж. При цьому враховують всі моменти - починаючи від умов зберігання товару, габаритів приміщення, необхідної швидкості обробки тощо.

Все це обладнання (технічне і стаціонарне) в рази полегшує і спрощує діяльність працівників складу. Яке його не помилитися у виборі?

Правильний підхід до вирішення даного завдання наступний:

  • починайте оснащувати сховище з підбору різних стелажів, орієнтуючись на «характер» вантажів і вантажну техніку, яку збираєтеся використовувати (вона повинна переміщатися між стелажами безперешкодно, мати необхідну вантажопідйомність і висоту підйому, що дозволить обробляти верхні яруси зберігання). Зберігати можливо все - від ящиків і профілів до піддонів з продукцією. Залежно від цього і підбирають потрібну конструкцію, зручно і раціонально розміщуючи в межах приміщення;
  • оцінить спочатку метраж складу і особливості його планування, все, що пов'язано зі стелажними системами (розташування, габарити, проходи і подібне) і обсягом робіт. Так, для обробки великої кількості вантажів знадобиться електротехніка (штабелер, візок, навантажувач), а якщо обсяг вантажів досить скромний, можна цілком обійтися ручними або напівавтоматичними варіантами;
  • проаналізуйте технічні характеристики обладнання: оціните, якою маневреністю повинна володіти, наприклад, техніка на вашому складі, якою має бути її продуктивність, проаналізуйте її практичні можливості.

Важливо не тільки придбати дороге і високопродуктивне обладнання, а ефективно витратити фінанси на придбання - правильного, потрібного, без якого ваш склад важко уявити, щоб обладнання максимально повно використовувалося.

Розміщуємо вантажі

Розміщувати вантаж можливо на будь-яких стелажах, серед них найбільш популярні і затребувані - палетні стелажі. Вони дозволяють компактно і в великих обсягах зберігати вантажі. Доступ - фронтальний, потрібна спеціалізована техніка (рокли, штабелери або навантажувачі).

Однотипні вантажі зручно зберігати на в'їзних стелажах, дозволяють задіяти оптимально кожен метр приміщення.

Поличні моделі стелажів відрізняються зручністю і практичністю. Це ідеальні конструкції для зберігання негабаритних вантажів, що вимагають суворої систематизації і швидкого знаходження. В цьому випадку можна обійтися без спеціалізованої техніки.

У високих приміщеннях ефективне використання мезонінів, рівні яких з'єднані спеціальними переходами і сходами.

Для вантажів великої довжини застосовують консольні стелажі.

У «ПРО-СТОК» ви знайдете все необхідне складське устаткування! Ціна на нього у всіх випадках (стандартні, нестандартні варіанти) - оптимальна, розвозимо в межах Києва та України - виключно оперативно, настільки ж оперативно монтуємо! У нас - надійно і швидко!

▲  вгору