0
Ми в соцмережах
Складське обладнання в облаштуванні складу

Складське обладнання або з чого починається склад?

збільшити зображення Складське устаткування в організації зберігання.

Для злагодженої і раціональної діяльності складу - малого чи великого, значення не має - необхідно системно-правильно його влаштувати. Що для цього потрібно? Грамотно підібране складське устаткування! З ним легко підібратися до будь-якого товару на складі і встежити за його пересуванням по території, розвантаженням-вантаженням і подібними операціями.

Що входить в дане устаткування? Потрібну кількість різних технічних і стаціонарних пристроїв! При цьому стаціонарні системи являють собою різноманіття конструкцій (перш за все стелажів), призначених для зберігання товарів (вантажів). Технічні ж пристрої орієнтовані на обробку вантажів (переміщення, відвантаження - це навантажувачі, рокли і подібне).

Часто задають питання, з чого починати облаштування складу. По-перше, головне в даному випадку - призначення складу, тобто що збираєтеся на ньому зберігати. По-друге, ваш вантаж необхідно зберігати і обробляти, для чого знадобитися то, про що ми акцентували на початку статті, - різноманітність відповідного складського обладнання. Для зберігання - функціональні стелажні конструкції, для обробки вантажів - навантажувальні технічні пристрої.

Все повинно поєднуватися. Так, різні види, розміри вантажів і габарити складського приміщення визначають вибір типу стелажа (їх існує багато різноманітних). А висота конструкцій і ширина проходу між ними визначає підбір оптимальної техніки. Нюансів того, що вимагає саме ваше сховище, існує дуже багато.

При підборі потрібного техпристроїв або конструкції краще консультуватися у фахівців, які враховують всі моменти при плануванні сховища і допомагають все грамотно-правильно підбирати.

«ПРО-СТОК» надає кваліфіковану допомогу в облаштуванні складів - з проектування починаючи і постачанням всього необхідного для зберігання і переміщення вантажів закінчуючи! Оперативно довозимо (Київ, по Україні) до вашого сховища висококласне складське устаткування, монтуємо! Ми завжди дбаємо, щоб ціни були доступні для клієнтів. З нами ваше сховище перетвориться в сучасне і ефективне з високою прибутковістю! Звертайтеся!

▲  вгору