0
Ми в соцмережах
Складське обладнання - стелажі

СКЛАДСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ - СТАЦІОНАРНЕ

збільшити зображення Стаціонарне складське устаткування.

Поряд з механічним, стаціонарне складське устаткування є обов'язковою складовою будь-якого складського підприємства. Саме з нього, по суті, і починається склад, як театр з вішалки. Основна функція - зберігання вантажів. Які різновиди даного обладнання існують і які їхні особливості? Розглядаємо в цьому матеріалі.

Основним і найбільш поширеним типом стаціонарного складського обладнання традиційно вважають різноманітні моделі стелажів. Їх конструкції, призначення, специфіка використання - найрізноманітніші. Відповідно сфера діяльності підприємства і тип вантажів впливають на вибір того чи іншого типу даного обладнання.

Так, для зберігання вантажів різних категорій в піддонах використовують універсальні фронтальні палетні моделі стелажів, що володіють простою конструкцією і мають високу несучу здатність.

Упаковані в тару або штучні вантажі зазвичай складують і зберігають на поличкових стелажах. Відрізняються вони простою конструкцією, мобільністю, швидкістю монтажу-демонтажу, легкістю доступу до зберігається товару і додатковою комплектацією різними елементами. Орієнтовані на ручну обробку вантажу.

Для зберігання нестандартного і довгомірного вантажу використовують консольні моделі стелажних конструкцій - металеві багатоярусні, що складаються з несучих консолей і вертикальних балок. Конструкція може являти собою односторонню або двосторонню, з фронтальним завантаженням.

Габаритні однотипні вантажі на піддонах часто зберігають на в'їзних стелажних системах (передбачається робота складської техніки в каналах системи). Це складна металева конструкція, орієнтована на тривалість зберігання і добре економить простір, завдяки відсутності міжстелажних простору.

Зручні і практичні у використанні і мобільні моделі стелажних конструкцій - це пересувна платформа, встановлена на направляючі руху. Надбудова над платформою - це різні види стелажів. Управляється електричним і механічним приводом.

При наявності високих стель, хорошим варіантом буде складської мезонін, що представляє собою конструкцію з перекриттями для пересування людей і техніки. Мезонін може оснащуватися сходами, спеціальними перевантажувальними майданчиками, ліфтами тощо. Ідеальний варіант розширення площі високого складу без капітального будівництва.

Різноманітне стаціонарне складське устаткування, в тому числі спеціалізованого призначення, завжди можливо придбати у нас в «ПРО-СТОК»! По Києву і Україні доставка замовлених партій виробів - мобільно-швидка! Якість! Гарантія!

▲  вгору