0
Ми в соцмережах
Складське обладнання - види і призначення

СКЛАДСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ: ВИДИ І ОСОБЛИВОСТІ

Обладнання для складу - різноманітність асортименту.

Щоб складське підприємство правильно функціонувало, приносячи відповідні дивіденди, воно повинно мати в своєму розпорядженні ефективне складське обладнання. Існують 2 основних види такого устаткування - механічне та стаціонарне, кожен з яких ділиться на безліч підвидів.

Механічне (технічне) обладнання

Даний вид складського обладнання включає в себе різні технічні пристрої (механізми), що переміщують вантажі в межах складського приміщення і за його межі. Основна функція їх - переміщення.

Представники цієї групи механізмів: різноманітні типи візків - від найпростіших ручних двоколісних моделей до складніших гідравлічних і самохідних.

До серйозної техніки даної групи відносять різновиди навантажувачів або штабелерів. Компактні машини, дозволяють проводити завантаження-розвантаження вантажів в обмеженому просторі складу, піднімаючи їх на висоту до дванадцяти метрів.

Стаціонарні конструкції

До стаціонарного складського обладнання відносять різноманітні конструкції, які служать для складування та зберігання вантажів - від простих поличних до складних стелажів (палетних, в'їзних, мезонінів і ін.). Їх типи та розміри, в залежності від специфіки складу, характеру вантажу і розмірів приміщення, можуть бути різними.

Поличні - оптимальні для зберігання штучних вантажів.
Палетні стелажі служать для розміщення важких і об'ємних вантажів на палетах.
Багатоповерхові мезонінні моделі, між рівнями яких монтують спеціальні сходи і переходи, дозволяють задіяти простір сховища в висоту.
Глибинні моделі стелажного обладнання оптимально задіють кожен сантиметр приміщення, дозволяючи домогтися найбільшої щільності зберігання.
Тобто кожна з різновидів стелажних конструкцій має свою специфіку. Знаходяться вони таким чином, що вантажна техніка має можливість безперешкодно і безпечно для працівників і продукції переміщатися в різних напрямках.

Вибираємо все необхідне для складу - в «ПРО-СТОК»!

Актуальне складське устаткування зосереджено в одному місці - в «ПРО-СТОК»! Завдяки продуманому асортименту кожен склад (незалежно від специфіки та напрямку діяльночті, площ і категорій), легко комплектується. Справедливі ціни на механічне та стаціонарне обладнання, видове його різноманіття, мобільно-оперативна поставка великих і дрібних партій замовленого товару в Києві та Україні - це мінімум переважного набору послуг, одержуваних нашими клієнтами!

▲  вгору