0
Ми в соцмережах
Стелажі в Києві - основні плюси

Стелажі Київ від «ПРО-СТОК» - це якісне і функціональне обладнання

збільшити зображення Стелажі Київ: купити з доставкою по Україні.

Купити стелажі Київ в компанії «ПРО-СТОК», значить забезпечити свій склад, цех, виробництво або майстерню надійним, якісним і функціональним обладнанням. Їх застосування дозволяє максимально оптимізувати робочі процеси, а також ефективно організувати процеси зберігання і обліку матеріальних цінностей.

У чому основні плюси використання

Стелажі Київ, в даний час застосовують у всіх галузях народного господарства. Це пояснюється цілою низкою переваг:

  • Зберігання товарів здійснюється компактно і системно;
  • Конструкції відрізняються високою надійністю і міцністю;
  • Забезпечують зручний доступ до продукції, в тому числі і з використанням гідравлічних візків, штабелерів, навантажувачів;
  • Мають естетичний зовнішній вигляд, що дає можливість встановлювати їх практично в будь-яких приміщеннях;
  • Мають хорошими експлуатаційними характеристиками - тривалий термін експлуатації, міцність, не гниють, не сприйнятливі до появи цвілі і грибкових захворювань, не бояться перепаду температур.

Крім цього слід додати, що в «ПРО-СТОК», дана категорія обладнання представлена в самому широкому асортименті. Це дає можливість підібрати найбільш відповідний варіант для складського комплексу, промислового підприємства, науково-дослідного інституту, логістичної компанії.

Також тут можна замовити розробку та виготовлення складної багатоярусної конструкції (мезонін складської) за індивідуальним проектом. Такий варіант є оптимальним рішенням для того, щоб максимально використовувати корисні площа і об'єм приміщення.

Купити з доставкою по Україні

«ПРО-СТОК» - це лідер в сфері продажів якісного складського обладнання та спеціалізованої техніки, від провідних українських та зарубіжних виробників на території України. Сьогодні тут можна купити стелажі Київ з доставкою в будь-яке місто і населений пункт країни за найкращою ціною. Плюс зручні форми співробітництва, вибір способу оплати і доставки продукції, можливість розробки складських стелажів під замовлення, наявність всіх необхідних сертифікатів, гарантія виробника і багато іншого.

▲  вгору