0
Ми в соцмережах
Стелажі: виробництво та продаж Київ і вся Україна

Міцні, універсальні, доступні за цінами стелажі – Київ, «ПРО-СТОК»: реалізуємо, доставляємо!

Стелажі виробництво і продаж в Києві в доставкою по Україні.

Кожен підприємець, який володіє складом, знає, що найцінніше в ефективному сховищі - це квадратні метри і швидко-зручний доступ до товару. З таким непростим завданням цілком справляються металеві функціональні складські стелажі що реалізовується компанією «ПРО-СТОК» - по Києву і по Україні доставка швидка!

Дані конструкції - найпопулярніші сьогодні системи зберігання різноманітних вантажів - від торгових до складських і промислових. Різноманіття їх видів і конструкцій дозволяє оптимально зручно і функціонально розмістити вантаж будь-яких габаритів і форматів.

Що собою являють подібні пристрої? Це вертикальні стійки і горизонтальні балки (або полки), що збираються в стійкі конструкції.

Яким чином вибирають ці подібні конструкції? Звертають увагу, перш за все на тип вантажів, які планують на них розміщати. Цей важливий фактор лежить в основі поділу стелажів на кілька великих груп - палетні (для піддонів), поличні (для штучних товарів), консольні (для вантажів великої довжини), мезонін (багатоповерхові конструкції без капітального будівництва). Кожна з груп має відповідно підгрупи, в основі яких - різноманітність конфігурацій, габаритів, ваги вантажів. Така загальна класифікація стелажних конструкцій.

Широкий діапазон вантажопідйомності конструкцій дозволяє вибрати оптимальний варіант під будь-який вантаж. Цей показник може бути в межах від ста кілограмів на полку (легкі поличні моделі) і до шести тонн на секцію (посилені палетні моделі).

Чим обумовлена популярність даних конструкцій? Їх цінують перш за все за універсальність, різноманітність і міцність! Високоміцна сталь, з якої виготовлені обладнання, плюс порошково-полімерне фарбування або цинкування - запорука надійного захисту конструкцій від агресивних впливів - механічних і хімічних.

Переваги: металевим моделям не страшна волога, перепади температур, слабкі хімічні середовища, запас міцності дозволяє витримувати випадкові удари вантажної техніки і гарантують тривалий термін служби складським системам в цілому.

Один з основних напрямків діяльності компанії «ПРО-СТОК» - це реалізація необхідного обладнання для будь-яких складів, в число якої входять і стелажі - Київ, усі регіони України отримують замовлений у нас товар завжди оперативно! Ціни невисокі!

▲  вгору