0
Ми в соцмережах
Стелажі: Київ і вся Україна

СТЕЛЛАЖИ: КИЇВ надає найширший вибір!

збільшити зображення Стелажі для складу в Києві в доставкою по Україні.

Як би не намагалися конструктивно удосконалювати стелажі («ПРО-СТОК» Київ, підкаже, допоможе, направить у виборі потрібного), все ж основний принципи залишаються без особливих змін. Всі ті ж стійки, траверси або полки, та ж кріпильна система (болтова або на зачепах). А зберігається на них - вантаж, різний за вагою, габаритами і типу упаковки. Що можна придумати більш зручне і надійне ?!

Залежно від специфіки вантажу, удосконалюються деякі елементи стелажів, які дозволяють максимально зручно і компактно зберігати вантажі. Так, довгомірні вироби зберігаються на одному типі стелажного обладнання, палетний вантаж - на іншому, а ящики і коробки будь-яких габаритів - на третьому. Про все по порядку.

Моделі поличні (поличкові), які називають «універсальними», прості за конструкцією і мають довгу історію, що йде в «давні часи». До сих пір вони - невід'ємний атрибут майже кожного складського приміщення, невеликого сховища, магазину, гаража, комори. Найчастіше на них зберігають упакований товар - починаючи від банок і ящиків і закінчуючи коробками і пакетами.
У конструктивному плані це обладнання включає металеві стійки (зазвичай з перфорацією) і полки, які можливо підганяти під різну висоту. Вибираючи поличного конструкцію, необхідно цікавитися вантажопідйомністю полиць, їх розміром, кількістю і висотою самого стелажа.

На вантажі на піддонах орієнтовані міцні палетні моделі стелажів (пізніша винахід, ніж поличні конструкції). Палети розташовуються кількома ярусами, закладаються-розвантажується за допомогою штабелера.
Так як конструкція зберігає важкий вантаж, вона міцна: рама виготовлена з оцинкованого або фарбованого профілю, балки - з металопрофілю з кроком перфорації (в комплекті з фіксаторами). Конструкцію кріплять до підлоги анкерними болтами, щоб посилити її безпеку.

Там, де склад має велику висоту, зручний варіант для його оснащення - «багатоповерховий» мезонін. Поверхи з'єднані сходами, обладнані майданчиками з огородженнями. Проекти подібних конструкцій розробляються під кожен склад індивідуально. В результаті, по максимуму повно задіють усі корисні площі приміщення.

Для зберігання вантажів великої довжини, застосовують такий тип металоконструкцій, як консольні. Ідеальні для практичного і швидкого розміщення труб, профільних елементів, рейок, великих листів будматеріалів. Конструктивно включають такі компоненти, як: стійки (щоб посилити надійність конструкції, кріплять анкерами до підлоги), консолі.

Який би тип стелажних конструкцій вам ні знадобився, практично все це присутнє в асортименті «ПРО-СТОК»! Обрані вами в нашому каталозі стелажі (Київ, Україна в будь-який її точці - місце їх доставки) будуть змонтовані в найкоротші терміни! Оптимально за вартістю!

▲  вгору