0
Ми в соцмережах
Стелажі металеві для складу: Київ і вся Україна

СТЕЛЛАЖИ МЕТАЛЕВІ ДЛЯ СКЛАДУ - ФУНКЦІОНАЛЬНО І ПРАКТИЧНО!

збільшити зображення Металеві стелажі для складу в Києві з доставкою по Україні.

Організувати максимально функціонально складський простір, розмістивши на вільних площах якомога більше товару, - це завдання успішно вирішують стелажі металеві. Це легке і практичне обладнання орієнтоване на зберігання товарів (склад) або на їх демонстрацію (торговий павільйон).
Різновидів стелажів існує величезна безліч. Серед цього різноманіття можливо підібрати ергономічний довговічний варіант, який підходить для зберігання певного вантажу в умовах конкретного складу.

Для палет

Застосовують дане устаткування під зберігання вантажів в палетах. Ці конструкції прості, зручні, швидко монтуються. Призначені для серйозних навантажень, можуть виступати як основа для проектування багатоповерхових систем зберігання - складських мезонінів. Їх головні складові конструкційні елементи - стійки і поздовжні балки, а також діагональні зв'язки.

Переваги фронтальних моделей:

  • універсальні;
  • практичні;
  • володіють високими несучими навантаженнями;
  • стійкі до різного виду впливів - механічним, температурним і ін.

Найбільш популярні такі види палетних стелажних конструкцій: набивні (в'їзні), фронтальні, гравітаційні, мобільні.

Для штучного вантажу

Подібні конструкції особливо затребувані на складах компаній - фармацевтичних, парфумерних, друкованих та ін. Завдяки цьому обладнанню різноманітний товар з великою кількістю найменувань компактно розміщується, і до нього забезпечений легкий швидкий підступ співробітників.
Для штучного вантажу добре підійдуть такі моделі конструкцій: стаціонарні поличні; мобільні, поличні мезоніни.

Для вантажів великої довжини

Консольні стелажі - дані конструкції відмінно підійдуть під зберігання вантажу довгомірного (наприклад, металеві листи, меблеві заготовки, труби, профіль та ін.). Складаються з вертикальних стійок і горизонтальних консолей. Практичні, забезпечують високий ступінь безпеки.

Вигідні пропозиції

Стелажі металеві різних видів для зберігання на складах будь-яких вантажів (від легких до дуже важких) пропонує відповідальна компанія «ПРО-СТОК». Асортимент величезний, ціни невисокі, моделі ергономічні, довговічні! Гарантуємо високу якість конструкцій, оперативну доставку (географія поставок - Київ і повністю Україна), проектування під потреби клієнтів і монтаж! Крім того, перелік послуг що нами надаються включає послуги з комплексного проектування і оснащення різних сховищ складським обладнанням (стелажами, технікою, запчастинами, сервісом).
Звертайтеся за надійним обладнанням в надійну компанію!

▲  вгору