0
Ми в соцмережах
Стелажі металеві для складу: універсальна організація складу

СТЕЛЛАЖИ МЕТАЛЕВІ ДЛЯ СКЛАДУ: МНОГООБРАЗИЕ ВИБОРУ

збільшити зображення Металеві стелажі для складу: універсальне зберігання.

У кого хоч раз виникала проблема розподілу великої кількості вантажів на складі, гідно змогли оцінити такий універсальний спосіб організації складування і зберігання товару, як стелажі металеві.

Сучасні моделі даних конструкцій відрізняються різноманіттям класів і видів, а також можливих конфігурацій на їх базі, в чому необізнаній людині розібратися досить непросто. В результаті деякі типи стелажних пристроїв можуть використовуватися не за призначенням. Це означає, що складське простір задіяно неефективно. Як наслідок - необґрунтовані витрати коштів, вимушені простої і псування вантажу. Тому до вибору стелажних конструкцій необхідно підходити з усією серйозністю.

Як відомо, один з основних складських принципів - максимально повне використання простору. З цією метою застосовують стелажні конструкції різних типів. Причому враховують довжину, ширину і висоту приміщення, температурний режим, характер вантажу, що зберігається і його оборотність, а також можливі специфічні моменти.

Вибираючи той чи інший вид даних конструкцій (палетний, з полицями, консольний, мезонінний і ін.), Враховують ряд факторів:

  • характеристику вантажу (вага, габарити, термін зберігання та ін.);
  • розміри складського приміщення;
  • тип упаковки (коробки, на піддонах, довгомірні і ін.);
  • характер руху вантажу;
  • спосіб обробки вантажів (за допомогою спеціальної техніки або ручна).

Основний принцип при проектуванні стелажних конструкцій наступний: вони повинні вміщувати таку кількість місць зберігання, щоб забезпечувати максимальний запас товару на наявної площі для потреб компанії.

Фірма «ПРО-СТОК» реалізує різноманітні види стелажів для організації сучасного сховища (мезонінні, палетні, поличкові і ін.). У нас стелажі металеві – вигідні по вартості, під будь-який вантаж, опт і роздріб! По Києву і Україні - проектуємо, збираємо, оперативно доставляємо! Звертайтеся!

▲  вгору