0
Ми в соцмережах
Стелажі металеві: основні види

СТЕЛЛАЖИ МЕТАЛЕВІ - ПОЛИЧКОВІ І ПАЛЕТНІ

збільшити зображення Стелажі металеві: основні види обладнання.

Збірні стелажі металеві вирішують ряд проблем, актуальних для складу, - зокрема, проблему ефективності складських площ, а також зручності та швидкого доступу до товарів.

Дані конструкції вибирають з урахуванням вантажу, який на них планують зберігати. Враховують його вагу, габарити, тип, розраховують вантажопідйомність стелажів і підбирають потрібні їх розміри.

Існує кілька основних видів стелажів, з яких, поличні і палетні - найбільш поширені.

Поличні моделі можуть бути вантажними і архівними. Це універсальні пристрої, що дозволяють зберігати товари і продукцію будь-яких видів. Конструктивно складаються з збірного метало профільного каркасу. Фіксуються полки болтовим з'єднанням або за допомогою зачепів.
Відстань між полицями легко регулювати, завдяки перфорації на вертикальних каркасних стійках, при цьому розбирати всю конструкцію немає необхідності.

Виробляють вантажні поличні конструкції з сталевого катаного профілю і листового прокату. Призначені дані конструкції для зберігання тарних, штучних і великовагових вантажів. Архівні моделі - легша сталева конструкція, яка використовується для зберігання документів.

Палетні конструкції включають моделі: фронтальні, в'їзні, гравітаційні, мобільні та ін. Їх використовують успішно на великих складах при таких завданнях:

  • великий обсяг;
  • широкий асортимент;
  • висока швидкість обробки;
  • необхідність легкого доступу до будь-якої з секцій;
  • велика маса одного піддону з вантажем.

Правильно підібраний варіант стелажів істотно заощаджує місце в приміщенні, витримує необхідні навантаження, забезпечує швидкий і легкий доступ до товарів. Відповідно збільшує успішність і дохід підприємства.

Стелажі металеві, що максимально відповідають вимогам вашого складу допоможуть підібрати досвідчені фахівці фірми «ПРО-СТОК». Доставляємо в межах Києва та України замовлення - оперативно, ціни при цьому залишаються завжди доступними, а надійність і якість наших металевих виробів - на висоті!

Ознайомитися з нашим асортиментом можливо по віртуальному каталогу, в якому вміщено основна інформація: технічна характеристика, фотографії. Додаткову інформацію та відповіді на питання по продукції та цінами ви можете отримати в телефонному режимі у наших фахівців. Телефонуйте!

▲  вгору