0
Ми в соцмережах
Стелажі металеві: як вибрати свій конструктив?

Стелажі металеві практичні і надійні в Києві і по всій Україні

збільшити зображення Стелажі металеві практичні і надійні в Києві.

Серед складського обладнання стелажі металеві завжди були і залишаються найбільш необхідними (затребуваними). Різноманіття їх типів (фронтальні, поличні, палетні, консольні, мезоніни та інші) дає можливість підібрати те, що необхідно саме для вашого складу. Крім того, вони широко використовуються для оснащення виробничих майстерень, різних промислово-господарських будівель.

Переваги цих конструкцій очевидні:

  • підвищення ємності складу
  • збільшення товарообігу
  • як результат, зростання доходів.

Але щоб всі ці переваги відчути, необхідно для початку правильно вибрати ці конструкції. З чого почати? З оцінки їх характеристик. Перш за все приділяють особливу увагу: безпечності конструкції, якості обладнання, умов експлуатації, відповідності заявленим характеристикам, покриттю, обробці, звичайно ж, ціною і умовами поставки. Саме ці критерії є основою правильного вибору потрібного типу складських конструкцій.

Розглянемо кілька ситуацій вибору.

№1. Вашому складу необхідно зберігати довгомірну або нестандартну продукцію різну по номенклатурі. В такому випадку необхідно придбати консольні стелажі, які мають високу несучу здатність і відмінно підходять, наприклад, для складування металевих і пластмасових профілів, металопрокату, дерев'яних рейок, плит ОСБ.

№2. Основний обсяг вантажу складається з невеликогабаритної, штучної, або багатоасортиментной продукції. Настає час придбати поличні конструкції, а також багатоповерхові мезоніни на їх базі. Найчастіше обслуговують такі конструкції вручну, тому навантаження (мається на увазі рівень зберігання) не перевищує 100-150 кілограм. Відрізняються дані моделі простою надійною конструкцією і гнучкістю конфігурації, що дозволяє легко моделювати рівні зберігання. Додаткові плюси цих стелажів - різноманіття розмірів і невисока їх вартість.

№3. Зберігання на складі та обробка полягає в необхідності розміщення різного вантажу в великих обсягах розташованих на палетах (пластикових або дерев'яних). Для такої оборотної тари існує окремий вид металевих стелажів, а саме - палетні. Конструктив різноманітний, і дозволяє максимально щільно зберігати вантаж, використовуючи весь обсяг приміщення в висоту і глибину.

Різних ситуацій уявити можна безліч. І стелажі металеві є теж різні, кожен з них підходить під конкретний тип вантажу і необхідні умови. «ПРО-СТОК» надасть вам кваліфіковану консультацію при виборі стелажів, виготовить і поставить якісну продукцію за оптимально-вигідною ціною! Доставка замовлення до місця в Києві - виключно швидко, в масштабах України - з дотриманням обумовлених термінів!

▲  вгору