0
Ми в соцмережах
Стелажі металеві: цікаві факти появи

СТЕЛЛАЖИ МЕТАЛЕВІ: ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО НИХ

збільшити зображення Металеві стелажі факти виникнення.

Така буденна і поширена на наших складах конструкція, як стелажі металеві, цікавить зазвичай тільки в питаннях якості, застосування і підбору. І зовсім не замислюються люди, яким чином ці конструкції увійшли в наше життя, як модернізувалися, удосконалювалися і ускладнювалися. Знайомимо читачів з цікавими фактами про стелажі.

Існує легенда, що винахідником першого стелажа в 13 ст. був голландський матрос-кок, який прагнув в тісному камбузі розмістити все своє кухарське начиння - зручно і доступно. І хоча та дерев'яна полиця, на якій розмістилися каструлі і посуд кока, майже нічого спільного не мала з сучасними конструкціями, все ж вона вважається їх прообразом.

У 1857 р вперше було запатентовано винахід стелажної конструкції, яка отримала назву «полиці для сиру». Автор винаходу - J.H.Phillips, який, по всій видимості, займався виготовленням сирів і знайшов дивно простий спосіб для їх зберігання.

Щодо появи палетних конструкцій думки розходяться. Хтось вважає, що перша така модель з'явилася в 1935 році в Німеччині, коли світ активно готувався до війни. За іншою версією, палетні конструкції з'явилися під час Другої світової війни, коли світ вже активно воював і необхідно було зберігати величезну кількість «військової» продукції. Парадокс, але вперше запатентував винахід палетних конструкцій аж в 1951 році Saul Jr. (Світ перестав воювати і відбудовувався).

Винахідником глибинних стелажів вважається T.J. Finlayson, який зареєстрував патент на них в 1968 році.

В цілому за 160 років з часів появи першого патенту на стелажні конструкції було зареєстровано трохи і немало - понад 120 різних типів цих металоконструкцій.

Таким чином, розвиток стелажа пройшов тривалий шлях від дерев'яної полиці в камбузі корабля до сучасних складних моделей з хорошими експлуатаційними якостями і функціональними можливостями, призначеними для вирішення безлічі завдань бізнесу. Від стандартних моделей до індивідуальних проектів - такий шлях стелажів в наш час!

Стелажі металеві - один з основних напрямків діяльності «ПРО-СТОК» Київ. У нас не просто купують стелажні конструкції за прийнятними цінами, у нас заміряють ваш склад, проектують, доставляють обладнання в Києві і в масштабах всієї України, монтують його в оптимальні терміни! Асортимент наш багатий, фахівці - кваліфіковані, стелажні конструкції - якісні! Звертайтеся!

▲  вгору