0
Ми в соцмережах
Контейнери для сиру - особливості асортименту

Сирні ящики, види і особливості асортименту в "ПРО-СТОК"

збільшити зображення Ящики для сиру - найкраща альтернатива стелажам.

Компанія ПРО-СТОК є постачальником пластикових контейнерів для сиру, які сьогодні широко використовуються на підприємствах сироваріння. Вони мають ряд важливих переваг перед традиційними стелажами для зберігання і дозрівання сиру, і дають можливість автоматизувати багато робочі процеси і зробити виробництво більш ефективним і рентабельним.

Асортимент сирних ящиків в "ПРО-СТОК"

Даний вид тари виробляють з харчового пластику, який характеризується високою міцністю і надійністю. Вони мають невелику масу, можуть розміщуватися методом штабелювання, економлячи корисну площу складу або іншого приміщення, а також застосовуватися на автоматизованих лініях. Це обумовлено їх конструкційними особливостями.
1) Дно і бічні стінки мають отвори, завдяки яким забезпечується необхідна вентиляція для зберігання і дозрівання продукції.
2) Ідеальне поєднання з гігієнічними європалетами.
3) Можливість обслуговування за допомогою маніпулятора або кантователя.

Оснащення свого підприємства, що спеціалізується на сироварінні, пластиковими ящиками для сиру дозволяє істотно заощадити на сучасному обладнанні, оптимізувати робочі процеси, і як результат підвищити ефективність і рентабельність бізнесу.

У каталозі нашого підприємства можна купити в Києві контейнери пластикові для сиру наступних видів:

  • "євроблок" (600х390х135 мм);
  • універсальний контейнер 2 в 1 (800х600х177 мм).

Крім цього, зараз компанія планує поставляти ще 2-х вида спеціалізованої тари - контейнер "салямі" розмірами 800х600х145 мм, який призначений на 5 головок сиру циліндричної форми, а також універсальний ящик для сиру. Звернувшись в "ПРО-СТОК", можна купити всі ці види, в будь-якій кількості і з доставкою по Україні.

▲  вгору