0
Ми в соцмережах
Металеві стелажі поличкові - універсальність застосування

УНІВЕРСАЛЬНІ СТЕЛЛАЖИ МЕТАЛЕВІ - ПОЛИЧКОВІ

збільшити зображення Металеві стелажі - для широкого спектра задач.

Дана стаття присвячена такому необхідному обладнанню для зберігання, як стелажі металеві поличкові, які є універсальними у використанні. Доводимо, що це дійсно так.

Важливі елементи в конструкції даного обладнання - це стійки. Як основні несучі елементи, вони наділені хорошою міцністю. Цю міцність надає їм матеріал, з якого вони виготовлені, - холоднокатана сталь. Покриття її (зазвичай полімерне або оцинковане) захищає конструкцію від агресивних чинників.

У колірному виконанні стійки і полиці стелажних конструкцій можуть бути різними (залежить від моделі). Стійки наділені перфорацією (для легких моделей ПСЛ-1 кожні 20 см, а для ПСЛ 2 кожні 5 см., для середніх навантажень - 10см, для великовантажних моделей 76 см), що дає можливість легко регулювати висоту полиць усередині пристрою. Такий тип поличного кріплення - стандартний, дуже зручний, добре себе зарекомендував.

Різноманітні склади відрізняються між собою специфікою і спрямованістю: товарний, промисловий, офісний, в майстерні, медичний, домашній і ін. Всі ці сховища виконують одну і ту ж функцію, але складують різний вантаж на поличкових стелажних конструкціях, що володіють чудовою практичністю, легкістю збірки, дешевизною і багатофункціональністю. Тими якостями, які виділяють поличкові моделі в найбільш затребуваний клас металевих стелажів для складських приміщень.

Головне їхнє завдання - зберігати різноманітний товар, який не потребує спеціальних упаковок з піддоном, в одиничних екземплярах або в невеликій кількості. Найчастіше поличні моделі розраховані на зберігання середніх і легких за вагою вантажів, тобто конструктивно вони орієнтовані на невелике навантаження, але існує і великовантажні конструкції з полками що несуть навантаження до 5 тонн на секцію.

Привабливість поличних моделей для споживача:

  • сприяють компактному зберігання і легкості знаходження потрібних товарів;
  • просто збираються і транспортуються в разі потреби;
  • довговічні;
  • універсальні;
  • економлять складські площі;
  • мають невисоку ціну;
  • привабливий зовнішній вигляд.

Конструкція їх досить проста: вертикальні стійки з профільного металу, горизонтальні балки, закріплені між ними, і з полицями настил, виконаний з листової сталі, металевої сітки або іншого матеріалу. Кріпильні отвори в стійках дають можливість змінювати висоту комірки зберігання. Таким чином, можливо в конструкції варіювати число полиць і їх взаємне розташування в залежності від характеру вантажу, домагаючись максимальної ефективності використання площ сховища.

Багатий асортимент такого затребуваного складського обладнання, як стелажі металеві поличкові, пропонує фірма «ПРО-СТОК». Варіанти під будь-які види товарів, комплектуючі, витратні матеріали та ін. В будь-якій кількості реалізуємо і швидко доставляємо до Києва і в усі регіони України. Ціни демократичні, якість висока, гарантія!

▲  вгору