0
Ми в соцмережах
Пластикові контейнери, що вкладаються - призначення

Пластикові контейнери, що вкладаються, види і особливості асортименту

збільшити зображення Контейнери пластикові що вкладаються - основні види.

Пластикові контейнери, що вкладаються - це особливий вид тари з полімерних матеріалів, який з'явився на українському ринку відносно недавно. Характерною її особливістю є можливість розміщувати під час зберігання або транспортування різними способами - укладати один на інший (штабелювати) або вкладати один в один. Це дозволяє більш ефективно використовувати площу приміщення або вантажного відсіку транспортного засобу, особливо при поверненні і зберіганні порожньої тари.

Основні види і комплектація

Пластикові ящики, що вкладаються в "ПРО-СТОК", представлені продукцією найбільшого європейського холдингу "Georg UTZ". В каталозі підприємства є контейнери декількох серій:

  • "NESCO" – штабелювання можливо завдяки використанню кришок (розпашних, ущільнюючих, одно- і двостулкових), дуг і планок;
  • "ALC" - можна розміщувати один на один тільки з використанням кришок;
  • "POOLBOX" - відрізняються наявністю інтегрованої ручки, кришки, щільно закривається, а також 8-ми спеціальних отворів для пломбування, що дає можливість використовувати даний вид пластикової тари для кур'єрської доставки і зберігання особливо цінних вантажів.

Також тут можна купити в Києві вкладаються контейнери спеціального призначення (антистатичні).

Менеджери нашого підприємства допоможуть підібрати і купити пластикові ящики що вкладаються з кришкою або без неї, за ціною офіційного дилера і з доставкою по Україні. Ми гарантуємо найбільший і різноманітний асортимент, висока якість і швидкість виконання замовлення.

▲  вгору