0
Ми в соцмережах
Колеса для візків: Київ і вся Україна

ВИБИРАЄМО ПРАВИЛЬНО КОЛЕСА ДЛЯ ВІЗКІВ

збільшити зображення Колеса для візків в Києві в доставкою по Україні.

Не секрет, що від такого конструктивного елементу, як колеса для візків, багато в чому залежить якість роботи вантажної техніки для складу. Згодом вони зношуються і їх доводиться замінювати. На що звертати увагу при покупці цих деталей?

Щоб даний конструктивний елемент максимально підходив для техніки і не гальмував роботу, враховують при його покупці деякі фактори. Розглянемо їх.

1. Звертають увагу на максимальне навантаження на візок і вантажопідйомність. Цю величину розраховують так: підсумовують максимальна вага вантажу, який планують транспортувати, та вагу самого візка, ділять на кількість коліс в даній техніки і віднімають одне (страховка на вм'ятини, вибоїни статі, пороги та ін.). Показник вантажопідйомності (навантаження, яке витримують колеса для візків при збереженні експлуатаційних якостей) зазвичай вказує виробник.
Вибираючи максимальне навантаження на дану деталь, оперують такими параметрами: видом вантажів, їх розташуванням, кількістю коліс візка, які контактують з поверхнею. Рекомендується колесо вибирати із запасом понад 20% за вантажопідйомністю.

2. Має значення і характеристика, якість покриття підлог. Номінальну вантажопідйомність колеса вказують з урахуванням відповідного покриття підлог - повинні бути рівними і твердими. Якщо підлоги недостатньо рівні, необхідно використовувати моделі коліс більшого діаметра.

3. Можливість маневреності. Залежно від того, яка візок - двоколісний, трьохколісний або чотириколісний - вибирають різну кількість поворотних коліс. Наприклад, для триколісній досить одного поворотного елемента, а для чотириколісною техніки зі складним і частим маневруванням необхідно встановлення двох або чотирьох поворотних коліс.
Незайвим буде встановити додаткові гальмівні механізми на колесах, щоб убезпечити маневри візків при паркуванні на поверхні з невеликим ухилом. Як мінімум, одне колесо в таких умовах має мати гальмівний механізм.

4. Вплив навколишнього середовища. При виборі основних деталей для візків беруть до уваги робочий діапазон температур. Стандартний: -20 + 50 градусів за Цельсієм.
При зниженні або підвищенні крайніх температурних показників деталі стають жорсткими, крихкими, знижується їх вантажопідйомність. Тому в низьких або у високих температурах доцільно використовувати моделі термостійких коліс (склади-холодильники, м'ясопереробні цехи і коптильні).

Досвідчені менеджери «ПРО-СТОК» допомагають розібратися, підказують, які колеса для візків необхідні вашому обладнанню, щоб воно служило надійно і довго. Ціни у нас на дані деталі не кусаються, доставляємо замовлені запчастини по Києву та в цілому по Україні стрімко швидко, здійснюємо при необхідності заміну зношеного елементу!

▲  вгору