0
Ми в соцмережах
Рокла - гідравлічний візок

Рокла в Києві і по всій Україні

Рокла в Києві.

Найпростіший вид обладнання на сучасному складі і найбільш затребуваний - це рокла або рохля (простонародна назва гідравлічного ручного візка). Проста в конструкції - складається з рами, встановленої на колесах, гідравлічного вузла - насоса і ручки), ця техніка може перевозити до 2,5 тонн вантажу.

Походження назви

В історії даного візка, який народ назвав по імені-фінської компанії-виробника Rocla, який поставляв понад півстоліття тому (з 1961 р) техніку в Радянський Союз, важливу роль зіграв «ефект початку». Надалі, коли ринок наповнився ідентичним товаром європейських і азіатських виробників, «перше» назва автоматично переносилося на всі подібні пристрої (так назва фінської фірми стало прозивним).

Призначення

Ций гідравлічний пристрій, сьогодні виготовляється в різному виконанні, але призначене для транспортування найбільш поширеною тари - піддонів з вантажем. Всі сучасні моделі цієї техніки зовні подібні, основна відмінність - в довжині, ширині і формі вил. Гідровузол, основний елемент рокли, на якість якого варто звернути увагу, так як саме цей вузол впливає на експлуатаційні можливості виробу і його надійність.
Деякі модифікації, завдяки конструктивним особливостям, можливо використовувати для перевезення бочок і об'ємних рулонів, а також нестандартних палет. Температурний діапазон роботи - широкий, і дозволяє експлуатувати таку техніку і всередині приміщень і на вулиці, деякі моделі призначені для використання в морозильних камерах. А завдяки компактності, цей пристрій часто використовують, крім складських приміщень, ще й в фурах і в вагонах.

Щоб пристрій довго служив

Ця популярна «мала механізація складу» дуже надійна в експлуатації і практично не виходить з ладу, якщо не порушувати такі правила:

  • уникати перевантаження пристрою вище зазначеної номінальної вантажопідйомності;
  • розташовувати вантаж на піддоні, встановленому на вилах, необхідно рівномірно, без перекосів, правильно розподіливши центр ваги;
  • уникати гойдання гідровузла дрібними рухами; качати виключно на повний хід;
  • стежити щоб на шляху руху рохлі не траплялися сторонні предмети, щоб уникнути пошкодження коліс і вантажних роликів.

Правильна експлуатація даної техніки - це безперебійна, якісна і ефективна робота складу.

Де купити?

Придбати таку затребувану складську техніку, як рокла, завжди можливо у відповідальній компанії «ПРО-СТОК». Устаткування у нас якісне (відомих брендів), ціни на нього - доступні, замовлення обробляємо швидко! У підсумку ви отримуєте надійну техніку з доставкою в потрібну точку Києва або іншого регіону України в найкоротший термін! Незалежно від обсягів замовлення, ми незмінно - оперативні та надійні!

▲  вгору