0
Ми в соцмережах
Стелажі: обирайте, купуйте, зберігайте правильно товар

Стелажі: обирайте, купуйте, зберігайте правильно товар

збільшити зображення Стелажі: обирайте, купуйте, зберігайте правильно товар.

Що може бути зручніше для зберігання різноманітних предметів, товарів і вантажів ніж стелажі? Навряд чи знайдеться гідна альтернатива. Без сумніву, вони присутні на всіх складах, магазинах, в різних сховищах і в кожному будинку. Таке поширення обумовлено зручністю, так як існують різні модифікації конструкцій - під будь-які завдання і концепції.

Обираємо з різноманіття необхідне

Логічно, що конструкційно - стелажне обладнання для складських приміщень вибирають, оцінюючи особливості сховища: площа приміщення, «мобільність» всередині нього, що належить зберігати (який вантаж - його вага, габарити) і т.д. Поширена практика в сховищах використовувати відразу кілька типів стелажних конструкцій для зберігання різної продукції.

Типи стелажних конструкцій

Найбільш актуальні і популярні такі типи стелажів:

Поличкові: універсальні конструкції, що складаються з полиць різної ширини-глибини. Призначені для зберігання різногабаритних і різних по вазі товарів.

Палетні: орієнтовані в основному на повне завантаження, -навантаження вивантаження здійснюється за допомогою спецтехніки; на палетах-піддонах успішно зберігаються і комбіновані, і однотипні вантажі.

Консольні: високоміцні, часто використовуються для облаштування сховищ для зберігання довгомірних вантажів. Зазвичай це металопрокат, профілю, важкі заготовки або напівфабрикати, пиломатеріали та інші вантажі з нестандартним розміром і великою вагою.

Мезонинні: складна і в той же час дуже ефективна для зберігання товару конструкція. Є ідеальним рішенням для сховищ в високими стелями, складається з декількох рівнів з перекриттями для переміщення людей і техніки, дозволяє комбінувати кілька типів стелажів

Купуємо

У різноманітті стелажних конструкцій легко «загубитися». Вибрати функціональне обладнання завжди допоможуть досвідчені професіонали компанії «ПРО-СТОК». Наші стелажі надійні і міцні, виготовлені з високоміцного металу, витримують великі навантаження. Можемо допомогти спроектувати металоконструкцію під конкретне приміщення. Ціни у нас - вигідно-прийнятні! Довіряйте професіоналам і замовляйте у нас!

▲  вгору