0
Ми в соцмережах
Стелажі для пластикових ящиків

Стелажі під пластикові ящики з доставкою по всій Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса та інші міста

Стелажі для пластикових ящиків

збільшити зображення Стелажі для пластикових ящиків, лотків і боксів. Стелажі для пластикових ящиків

З огляду на високий попит на тару з пластика в останні роки виникає гостра необхідність продумати варіанти її зберігання і розміщення. Пластикові бокси можна зручно ставити один на одного в кілька рядів, проте забезпечити вільний доступ до будь-якого з них і при цьому максимально заощадити простір можна, використовуючи стелаж з ящиками. Він має ергономічну конфігурацію, що дозволяє компактно встановити тару з максимально корисним використанням місця. При цьому ящики міцно фіксуються на стелажі.

Як грамотно підібрати стелаж для ящиків

Дані вироби можуть відрізнятися між собою за конфігурацією, розмірам і іншим параметрам. Це в свою чергу впливає на функціональність. Серед реалізованих компанією «ПРО-СТОК» стелажів передбачено два варіанти висоти: 1500 і 1800 мм. Підбираючи стелаж для пластмасових ящиків, слід враховувати параметри вантажу, який передбачається зберігати, його обсяг і вагу, а також необхідну висоту зберігання. Крім цього важливим параметром є розміри і конфігурація приміщення. Якщо ви плануєте поставити стелаж впритул до стіни, то вам підійде модель одностороннього виконання. А в тому випадку, якщо у вашому сховищі передбачено розташування стелажів рядами, між якими є вільно простір, то доцільно брати двосторонні.
Крім цього стелажі для ящиків розрізняють на стаціонарні та пересувні. Перші встановлюють в одному фіксованому місці на спеціальних ніжках. Другі мають коліщатка, що дозволяють зручно переміщати виріб територією складу. Також можна варіювати відстань між траверсами і їх місткість. Стандартна фарбування виробу чорне, але при необхідності під замовлення можна вибрати і інші кольори. У ролі покриття виступає порошкова емаль. Стелажі є міцною металевою конструкцією, з досить високими показниками навантажень (близько 300 кг. на стелаж).

Переваги використання стелажів під ящики

Застосувати цей виріб можна в будь-який галузі промисловості, особливо стелажі користуються попитом в меблевому, швейному, харчовому виробництві. Також це затребуваний елемент в майстернях, СТО, сервісних центрах. Така популярність пояснюється компактністю, яку забезпечує даний металевий стелаж, він дозволяє обладнати сховище з максимально корисним застосуванням наявного простору. Адже в нього вміщається достатня кількість ящиків і лотків, при цьому доступ до них зручно відкритий.
Якщо ви бажаєте придбати стелажі для пластикових ящиків, то підібрати підходящий варіант можна на сайті. Компанія «ПРО-СТОК» займається реалізацією якісного обладнання для складів що відповідає всім сучасним вимогам. Крім стелажів, пропонуються самі ящики, виготовлені з висококласного полімеру, що не бояться навантажень і негативних факторів зовнішнього середовища. Розцінки на всі товари встановлені демократичні, а доставка їх здійснюється територіє всієї України.

▲  вгору