0

Ми в соцмережах
Стелажі б/в (вживані)

Купити стелажі б/в у Києві, складські металеві стелажі вживані в Києві і Україні

Стелажі б/в (вживані)

збільшити зображення Стеллажи б/в, складские стеллажи вживані. Стелажі б/в (вживані)

В складській діяльності, торгівлі, промисловості та інших сферах стелаж є досить затребуваним товаром. І якщо мова йде про зберігання великих партій, то без цих спеціальних металевих стелажних конструкцій складно обійтися. Однак що ж робити тим, хто не може собі дозволити придбати нові системи зберігання? У таких випадках оптимальним виходом з положення стануть стелажі б/в. Сьогодні можна підібрати гідні моделі цих конструкцій, які нічим не поступаються новим, при цьому істотно вигравши в вартості. Тому при мінімальному бюджеті ви отримуєте можливість повністю облаштувати приміщення необхідним складським обладнанням. Це прекрасна можливість для економії в рамках обмеженого бюджету. Однак щоб придбаний виріб дійсно виконував свої функції і служило без нарікань, при його виборі слід звертати увагу на певні моменти.

Як вибрати стелаж, що був у використанні

збільшити зображення Стеллажи б/в, складские стеллажи вживані. Як вибрати стелаж, що був у використанні

Якщо вже ви вирішили закуповувати для свого приміщення стелажі бв, то до їх підбору потрібно ставитися надзвичайно прискіпливо. Перш за все, зверніть увагу на комплектацію виробу. В ньому повинні бути присутніми всі необхідні для зборки елементи - опорні профілі, полки, кріплення. Це питання потрібно опрацювати з особливою ретельністю. Оскільки часом у вживаних стелажах може чогось не вистачати.
Друге - це ступінь зносу виробу. Уважно огляньте профілі, траверси, полки, рами та інші елементи конструкції. На них не повинно бути тріщин, сколів, облупленою фарби і тим більше іржі. Всі деталі повинні бути в оптимальному робочому стані. Також важливо оглянути полки на предмет провисання - пам'ятайте, що ніяких деформацій бути не повинно. Лакофарбове покриття повинне бути рівномірним, щоб стелаж мав презентабельний вигляд. Чим менше ступінь його зносу, тим краще для вас, адже це означає, що ви теж зможете користуватися ним тривалий час.
Крім ступеня зносу виробу, слід уточнити у продавця також технічні характеристики, якими володіє стелаж що був у вжитку. Найважливішою є несучі навантаження, адже саме від цього показника залежать можливості конструкції. Тут важливо пам'ятати про те, що оскільки ви купуєте вже раніше використаний виріб, то цей показник краще брати з запасом. Це дасть вам більше можливостей в процесі подальшої експлуатації. Також при покупці колишнього у вживанні стелажа слід врахувати ще один важливий момент. Краще відразу брати виріб необхідної вам комплектації. Оскільки в подальшому доукомплектувати його буде непросто - змінюються моделі, різні виробники використовують інші кріплення, в загальному, прогрес не стоїть на місці. Тому бажано спочатку брати потрібну вам конфігурацію, щоб не зіткнутися з подібною проблемою.
Проте, стелажі б/в на сьогоднішній день зустрічаються в досить різноманітному асортименті. Найбільш поширені палетні стелажі і поличкові моделі, які користуються широким попитом на сьогоднішній день. Також можна підібрати в'їзні та консольні стелажі, які підходять для використання на виробництвах. А в офісах доречний буде архівний стелаж з полицями (для документів). Є також спеціалізовані моделі, розроблені чітко під певну задачу - наприклад, стелажі під шини, пластикову тару та інші. Якщо ж ви прагнете до максимально раціонального використання простору, то можна підібрати багатоярусні і платформені конфігурації.
Підібрати стелаж б/в можна під будь-яке приміщення і призначення. При цьому стан його буде презентабельним, а якість на висоті, тому він ще тривалий час прослужить вам без нарікань. А облаштування приміщення обійдеться в досить помірну суму.

Де купити стелажі б/в

Компанія «ПРО-СТОК» займається продажем якісної і надійної складської техніки та обладнання . Тут є обладнання, як нове, так і вже вживане. Зокрема, у нас ви зможете підібрати якісний стелаж б в. Ми пропонуємо різноманітний асортимент різновидів в плані конструкційних рішень. У нас можна замовити виріб з доставкою та зборкою. Перш ніж виставити стелажі на продаж, ми самі ретельно їх перевіряємо. Дивимося на ступінь зносу, цілісність конструкції, відсутність деформацій, іржі, відколів фарби. Також ми пропонуємо своїм клієнтам вироби виключно повної комплектації, з усіма необхідними деталями. Тому купуючи стелажі які були у користуванні, ви можете бути абсолютно впевнені в їх надійності, добротності і витривалості.
Розцінки на використані стелажі встановлюються максимально справедливо. Вони розраховуються виходячи з розмірів, комплектації, зносу виробів. Тому купуючи у нас, ви абсолютно нічого не переплачуєте. Також ми пропонуємо консультації з питань грамотного підбору, доставку, збірку і обслуговування.

▲  вгору