Ми в соцмережах

Стенд для інструменту "Стартовий"". фото 1

Стенд для інструменту "Стартовий""

Ціна роздрібна (з ПДВ)

450 грн.

Розміри (ДхГхВ) мм - 600х360х155. Складається з двох кріпильних стінок 350х18х386 (мм), стійки для інструментів, довгих і коротких гачків, тримача для ключів. Виробник - Польща

Опис товару

Стенд для інструменту "Стартовий" - ергономічний стенд для інструментів і аксесуари. Застосовуються в виробничих цехах, невеликих майстерень і приватних гаражах. Дозволяє компактно розміщувати для зберігання весь необхідний інструмент, і ефективно використовувати корисну площу. Це обумовлено особливостями конструкції і можливістю комплектувати панель для інструменту пластиковими лотками і боксами типу "Ergobox" або "Modulbox". характеризуються:
• Компактними розмірами;
• Легкістю і надійністю конструкції;
• Універсальністю і багатофункціональністю;
• Зручністю використання;
• Доступною вартістю.

Купити перфоровану панель для інструменту в Києві і інших містах з доставкою по Україні можна в "ПРО-СТОК" (офіційний представник "PATROL GROUP"). Ми пропонуємо найкращі ціни і оперативне виконання замовлення.

Характеристики


Панель для інструмента
Модель "Стартовий"
Габаритні розміри, (мм)400х360х130
Кріпильна панель (2 шт) (ДхГхВ)350х18х386 (мм)
Матеріал панеліПластик
Тримач для ключів (комплект)1
Довгі гачки (шт)5
Короткі гачки (шт)5
Лоток Ergobox 1 3 шт (колір червоний)
Лоток Ergobox 2 3 шт (колір червоний)
Лоток Ergobox 3 3 шт (колір червоний)

Ми рекомендуємо

Пластиковий бокс Ergobox 1
Габарити (ДхШхВ) 116х112х75 (мм), можуть вкладатися один в один, можливо штабелювання, є місце для ярлика, представлений в 6-ти кольорах. Країна виробник - Польща
Пластиковий бокс Ergobox 2
Розміри (ДхШхВ) 116х161х75 (мм), розміщення можливо один в один і штабелювання, є місце для ярлика і планка для кріплення на решітку або стіну, випускається в 6-ти кольорах. Виробник - "PATROL GROUP" (Польща).
Пластиковий бокс Ergobox 2L
Габарити (ДхГхВ) 116х212х75 (мм), може розміщуватися шляхом штабелювання і один в один, передбачено місце для ярлика і планка для кріплення на решітку або стіну, в наявності 6-ть кольорів. Виробництво ЄС.
▲  вгору