0

Ми в соцмережах
Візки гідравлічні, рокли "BT" (Швеція)

Гідравлічні візки BT

ціна від 28200 грн. (з ПДВ)
Найбільше допустиме навантаження (кг) – 2300; розміри вил ДХШ (мм) – 1150х520/685; мінімальна висота вил (мм) – 85; Виробник - BT/TOYOTA (Швеція)

Одним із найпростіших і невибагливих різновидів складської техніки є гідравлічні візки. Вони відрізняються простотою управління та невибагливістю обслуговування. Це оптимальний варіант роботи з вантажопотоками середньої інтенсивності. Ця категорія техніки незамінна для складів та торгових точок, з її допомогою можна швидко формувати замовлення, проводити вантажні та розвантажувальні роботи. Її основною перевагою є доступність ціни та простота експлуатування. При цьому модельний ряд техніки цієї категорії досить великий, можна підібрати моделі різної форми та функціональності.

При купівлі гідравлічної рокли, необхідно звертати увагу на виробника. І в цьому плані вдалим вибором стане візок гідравлічний ВТ. Вся продукція цієї компанії надійна та відрізняється високою продуктивністю. Серед лінійки бренду представлений широкий вибір моделей вантажопідйомність близько 2-3 тонн із різним функціоналом. Вони відрізняються типом коліс – нейлон, вулколан, поліуретанові колеса, і навіть функціонал. Наприклад, є візки, що мають ножичний підйом або вбудовані ваги, а також модифікації, призначені цілеспрямовано для роботи в харчових виробництвах - вони виготовлені з нержавіючої сталі.Візки даного бренду максимально відповідають вимогам сучасного замовника. Вони ергономічні, зручні у роботі, з допомогою можна виконувати широкий спектр робіт, що з обробкою вантажів. Це і перевезення у горизонтальному положенні, і ручна вибірка, і штабелювання, а також будь-які вантажно-розвантажувальні операції. Максимальна продуманість конструкції дозволяє зручно керувати технікою та забезпечує просте транспортування. Крім того, у візків довговічний термін експлуатації.

Щоб підібрати максимально підходящу для користування модель, потрібно орієнтуватися насамперед на умови, в яких вона буде експлуатуватися. В першу чергу, це показник вантажопідйомності, який потрібний для виконання складських операцій, якість покриття для підлоги, умови навколишнього середовища (температура, вологість, наявність агресивних речовин, таких як води, солі, масла, кислот або лугів). Важливо враховувати вантажопідйомність – якщо вам доведеться працювати з великими навантаженнями, то підійде візок гідравлічний БіТі з вантажопідйомністю 3 тонни.Ще один важливий параметр вибору – колеса. Універсальним варіантом у даному випадку є поліуретан – він підходить для будь-яких покриттів та відрізняється максимальною довговічністю. Якщо ви працюєте переважно з гладкими покриттями, то можна віддати перевагу нейлоновим колесам, вони мають оптимальну жорсткість і зносостійкість. А для нерівних поверхонь краще купувати здвоєні ролики з гумовим покриттям.Серед асортименту цих виробів зустрічаються різноманітні модифікації. Найбільш поширені стандартні ручні моделі. Як правило, це рокла гідравлічна БіТі, ціна, якій є найбільш доступною. Вантажопідйомність у неї становить 2-3 тонни, а висота підйому не особливо значна (зазвичай до 200 мм). Такий варіант підійде для горизонтальних переміщень вантажів та ручного формування замовлень. Більш просунутою є модель, що має електричний привід. Вона здатна переміщатися самостійно, не вимагаючи великих зусиль. Також досить популярні модифікації візків, укомплектовані підйомними вилами. Вони здатні забезпечити висоту підйому до 800 мм та відрізняються високою ергономічністю. Основною перевагою таких візків є їхня компактність, вони відмінно підходять для приміщень з обмеженими можливостями пересування.Багато з візків мають як ручний, так і електричний підйом, це суттєво розширює їх можливості. Загалом же, підбирати потрібно саме ту модель, яка максимально підходить під ваше завдання.

Якщо вам потрібен гідравлічний візок ВТ/TOYOTA, купити його можна в даній категорії. Тут представлений різноманітний вибір різних моделей, що відрізняються між собою за розмірами та функціоналом. Всі вони відрізняються бездоганною якістю та витривалістю, а також забезпечені офіційною гарантією. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробником, тому гарантуємо справжність всіх виробів, що реалізуються. При необхідності ви можете отримати консультацію з питань підбору потрібної моделі візка. Також наша компанія «ПРО-СТОК» пропонує різноманітний вибір іншого складського обладнання. Придбати його можна за максимально вигідними розцінками.

▲  вгору