Ми в соцмережах

Візки гідравлічні з електричним підйомом

Ручний візок з електричним підйомом вил HHL100/HHL100PH

Візки гідравлічні з електричним підйомом в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Ручний візок з електричним підйомом вил HHL100/HHL100PH

Ручний візок BT HHL100 з електричним підйомом вил забезпечує ергономічну обробку вантажів на відносно невеликій висоті. Він може використовуватися як звичайний візок і як робоче місце з регульованою робочою висотою, що ідеально підходить для розподільних і сортувальних робіт.

Максимальна в / п 1000кг, максимальна висота підйому - 810мм. Дана модель включає в себе батарею (що не вимагає обслуговування) та вбудований зарядний пристрій з індикатором. Для підвищення ефективності, при розрядженою батареї підйом вил можна здійснювати вручну.

Модель HHL100 PH має фотоелемент, який автоматично опускає і піднімає палету, коли товар вантажиться або вивантажується з палети.


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
Опції
BT High LifterHHL100 / HHL100 PH1000Ергономічне робоче місцеАвтоматична висота

Ручний візок з нержавіючої сталі з електричним підйомом вил HHL100I Inox / HHL100I PH

Візки гідравлічні з електричним підйомом в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Ручний візок з нержавіючої сталі з електричним підйомом вил HHL100I Inox / HHL100I PH

Ручний візок BT HHL100 I Inox з електричним підйомом вил забезпечує ергономічну обробку вантажів в умовах корозійного середовища і високих санітарно-гігієнічних вимог. Може використовуватися як звичайний візок і як робоче місце з регульованою робочою висотою, що ідеально підходить для розподільних і сортувальних робіт.

Використання нержавіючої сталі і оцинкованих компонентів забезпечує відповідність високим вимогам агресивного середовища. Максимальна в / п 1000кг, максимальна висота підйому - 810мм. Дана модель включає в себе батарею (що не вимагає обслуговування) та вбудований зарядний пристрій з індикатором. Для підвищення ефективності, при розрядженої батареї підйом вил можна здійснювати вручну.

Модель HHL100I PH має фотоелемент, який автоматично опускає і піднімає палету, коли товар вантажиться або вивантажується з палети.


Модельный ряд
Модель
Макс. г/п (кг)
Применение
Опции
BT High LifterHHL100I / HHL100I PH1000Ергономічне робоче місцеШведська нержавіюча сталь

Міні-штабелер з електричним підйомом вил SHL080

Візки гідравлічні з електричним підйомом в Києві, ціна — «PRO-STOCK». Міні-штабелер з електричним підйомом вил SHL080

Міні-штабелер ВТ SHM080 призначено для малоінтенсивних робіт з штабелюванню вантажів на невелику висоту. Він ідеально підходить для невеликих складів і магазинів, з невисокою інтенсивністю роботи і відносно невисокою висотою штабелювання вантажів.

Як опцію на моделі SHM080 з ручним підйомом можна установити домкрат з прискореним підйомом при роботі з вантажем до 200кг. При більш важких вантажах прискорений підйом автоматично змінюється на стандартний. Модель SHL080 має електричний мотор підйому і може використовуватися для більш інтенсивних робіт.

Обидві моделі мають максимальну вантажопідйомність 800 кг і максимальну висоту підйому 1600мм.


Модельный ряд
Модель
Макс. г/п (кг)
Применение
Опции
BT MinistackerSHL080800Малий інтенсив, нижній ярусРегульовані вила
▲  вгору