Ми в соцмережах

Візки гідравлічні стандартні в Києві, ціна — «PRO-STOCK»

Ручний ультра низький візок BT Lifter

Візки гідравлічні стандартні. Ручний ультра низький візок BT Lifter

Ультра низька модель LHM075UL має мінімальну висоту підйому вил в 35 мм (висота піднятих вил 135 мм).

Ця модель ідеальна при роботі з новими типами палет з мінімальним зазором, які стають все більш популярними в умовах економії простору і застосовуються для завантаження в контейнери. Вантажопідйомність цієї моделі 750 кг.

Візки BT Lifters відрізняються свій довговічністю і простотою в обслуговуванні.

Модельний ряд ручних візків BT включає в себе модель унікальної конструкції, яка дозволяє легко переміщати важкі вантажі, а також візки з електромотором.


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
Опції
BT LifterLHM075UL750Низький зазорШвидкий підйом

Ручний візок з вагами LHM200SC

Візки гідравлічні стандартні. Ручний візок з вагами LHM200SC

Ручний візок BT Lifter LHM200SC з вбудованими вагами об'єднує в собі систему точного зважування з маневреністю і мобільністю звичайного візка.

Вантаж можна зважувати і на місці обробки вантажу, і під час перевезення. Дана модель дозволяє заощадити час, перевіряючи вантаж що прийшов і що відвантажується. Вантажопідйомність цієї моделі 2000 кг.

Автоматизоване зварювання і порошкове напилення забезпечують якісне покриття, а підшипники що змащуються гарантують збільшений експлуатаційний ресурс. В якості опції, ця модель може бути замовлена з вбудованим принтером, а також може бути сертифікована на клас OIML III для комерційних операцій (версія 'legal for trade' для комерційних операцій).


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
Опції
BT Lifter with ScaleLHM200SC2000Зважування вантажуПринтер, Legal for trade

Ручний візок з нержавіючої сталі LHM200ST

Візки гідравлічні стандартні. Ручний візок з нержавіючої сталі LHM200ST

Модель BT Lifter LHM200ST це спеціально спроектований ручний візок для експлуатації в агресивному середовищі або при підвищених вимогах до стандартів гігієни - як, наприклад, у харчовій або фармацевтичній промисловості.

Всі компоненти виготовлені з нержавіючої сталі або інших не корозійних матеріалів, що забезпечує більшу надійність і довговічність. Всі поверхні мають спеціальну обробку, що забезпечує їх легке очищення. Підшипники що змащуються забезпечують підвищений експлуатаційний ресурс. Висока надійність також забезпечується звареним тяговим пристроєм.

Модель LHM200ST має номінальну вантажопідйомність 2000 кг.


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
Опції
BT Stainless LifterLHM200ST2000Агресивне середовище, підвищені вимоги до гігієниШведська нержавіюча сталь

Ручний гідравлічний візок LHM230

Візки гідравлічні стандартні. Ручний гідравлічний візок LHM230

Модель BT Lifter LHM230 є універсальним ручним гідравлічним візком для транспортування вантажів у різних умовах. Цей надійний візок має номінальну вантажопідйомність 2300кг і гарантію 2 роки на зварену раму. Автоматизоване зварювання і порошкове фарбування дають високоякісне покриття, а підшипники що змащуються забезпечують підвищений експлуатаційний ресурс.

Модель LHM230Q має домкрат з прискореним підйомом і є ідеальною візком для щоденної обробки великого обсягу палет. Вила піднімаються до рівня палети піcля одного гойдання домкрата і швидко піднімають палету, тим самим збільшуючи ефективність експлуатації.

Обидві моделі можуть мати спеціальну модифікацію залежно від вимог клієнта. Великий вибір вил різної довжини і ширини.


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
Опції
BT LifterLHM2302300Щоденне використанняПрискорений підйом, обмеження перевантаження

Гальванізований ручний візок

Візки гідравлічні стандартні. Гальванізований ручний візок

Модель гальванізованого візка (LHM230G) це економічна альтернатива моделі з нержавіючої сталі.

Нова модель призначена для ефективної і надійної експлуатації в умовах не надто агресивного середовища, коли немає необхідності використовувати візок з нержавіючої сталі. Модель включає в себе: гальванізовані шасі і домкрат; осі і підшипники з нержавіючої сталі; низькотемпературне масло; спеціальна ручка.

Ручні візки BT Lifters відрізняються надійністю і довговічністю, а також прості в обслуговуванні.

Модельний ряд ручних візків BT включає в себе модель унікальної конструкції, яка дозволяє легко переміщати важкі вантажі, а також візки з електромотором.


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
BT Lifter GalvanizedLHM230G2300Не дуже агресивне середовище

Ручний візок BT Pro Lifter LHM230P / LHM230QP

Візки гідравлічні стандартні. Ручний візок BT Pro Lifter LHM230P / LHM230QP

Ручний візок BT Pro Lifter LHM230P вимагає менше зусиль, щоб зрушити її з місця - на 65% зусилля менше, ніж для стандартного візка. Ця унікальна опція робить візок LHM230P найкращим вибором для максимальної ефективності при інтенсивному режимі роботи.

Дана модель забезпечує легке переміщення вантажів навіть на нерівних поверхнях і через дверні пороги. Зручна ручка робить роботу оператора більш комфортною. Номінальна вантажопідйомність візка 2300 кг і вона має довічну гарантію на зварену раму.

Ця модель LHM230QP може бути також оснащена домкратом з прискореним підйомом. При першому хитавиці ручки вила піднімаються до рівня палети і при другому хитавиці вже піднімає палету, що сприяє підвищенню ефективності роботи.


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
Опції
BT Pro LifterLHM230P / LHM230QP2300Мінімальне пускове зусилляПрискорений підйом, здвоєні ролики

Ручний візок BT Lifter LHM230SI з пониженим рівнем шуму

Візки гідравлічні стандартні. Ручний візок BT Lifter LHM230SI з пониженим рівнем шуму

Дана модель ручного гідравлічного візка LHM230SI являє собою більш безшумну версію популярного ручного візка ВТ, яки й визнано промисловим стандартом у всьому світі. Він призначений для безшумного переміщення вантажів, володіє дуже низьким рівнем шуму, що не перевищує 60 дБ - тобто рівень шуму при розмові двох людей нормальним тоном.

Це відмінна альтернатива, коли потрібно працювати не створюючи великого шуму - наприклад, при поставках в магазини в позаурочний час. Максимальна в / п 2300кг. Кермові колеса з гуми і здвоєні ролики вил з вулколлану забезпечують більш безшумний рух візки, шум від вібрацій знижується за рахунок застосування в рамі візка спеціального амортизуючого матеріалу.

Через програму PEAK нова модель BT Lifter отримала сертифікат, що підтверджує її відповідність суворим вимогам «Голландського Указу щодо захисту навколишнього середовища при навантажувальних роботах».


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
Опції
BT LifterLHM230SI2300Низький рівень шумуПрискорений підйом

Ручний візок з індикацією ваги вантажу

Візки гідравлічні стандартні. Ручний візок з індикацією ваги вантажу

Ручний візок з індикацією ваги вантажу (LHM230WI) забезпечує відносно точне визначення ваги вантажу під час складських операцій. Це більш економічна альтернатива моделі з вагами, похибка показань + / - 20 кг, відповідає стандарту IP65, і забезпечує визначення ваги при максимальній вантажопідйомності до 2300кг.

Ручні візки BT Lifters відрізняються надійністю і довговічністю, прості в обслуговуванні.

Модельний ряд ручних візків BT включає в себе модель унікальної конструкції, яка дозволяє легко переміщати важкі вантажі, а також візки з електромотором.


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
Опції
BT Lifter with weight indicatorLHM230WI2300Показання ваги вантажуШвидкий підйом

Ручний візок LHM300

Візки гідравлічні стандартні. Ручний візок LHM300

Візок гідравлічний BT Lifter LHM300 є універсальним візком, призначеним для переміщення важких вантажів. Ця модель має вантажопідйомність 3000 кг і гарантію 2 роки на зварену раму.

Автоматизоване зварювання і порошкове напилення забезпечують відмінне покриття, а змащувані підшипники забезпечують підвищений експлуатаційний ресурс. За запитом клієнта можуть розглядатися спеціальні модифікації.


Модельний ряд
Модель
Макс. в/п (кг)
Застосування
BT LifterLHM3003000Важкі вантажі
▲  вгору