0
Ми в соцмережах
Візок двоколісний огляд і характеристика

Візок двоколісний для складу, магазину, виробництва

збільшити зображення Двоколісний візок характеристики моделей - PRO-STOCK.

Двоколісний візок є найбільш поширеним і доступним видом техніки для складу. Проста і надійна конструкція дозволяє зручно і безпечно перевозити упаковані в ящики, контейнери, бокси, короби, бочки, кисневі та газові балони і бутлі різні види вантажів, масою до 120 - 250 кг.

Візок двоколісний і основні елементи конструкції

Складськая техніка цього типу являє собою вигнуту раму, з рукояткою, колесами і платформою. Візок евробармен, відрізняється від стандартного типом ручки. Крім цього, така техніка для складу підрозділяється на наступні види:

  • Звичайна, з стаціонарної платформою;
  • Посилений вантажний візок, з максимально допустимими навантаженнями до 250 кг;
  • Полегшені - вантажопідйомністю до 120 кг;
  • Трансформери - техніка складська з відкидною платформою;
  • Спеціального призначення.

Складська техніка останнього виду, відрізняється особливим пристроєм ходової частини. Конструкція складається з пари прибудованих коліс. Завдяки цьому, такий вантажний візок може переміщатися по східцях.

Перелік основних переваг двоколісного візка

Перевагами такого обладнання для складу є компактні розміри, невелика маса, відмінна маневреність, висока вантажопідйомність, надійність, невибагливість обслуговування, універсальність, практичність, можливість оснащення колесами різного типу (пенополиуретановие, гумові пневматичні та литі), в залежності від умов експлуатації, а також типу і якості підлогового покриття.

Все це дає можливість застосування складської техніки даного типу практично у всіх сферах діяльності, починаючи з використання в побуті, і закінчуючи лабораторіями, великими торговельними центрами, складськими комплексами і виробничими підприємствами.

▲  вгору