0
Ми в соцмережах
Візки двоколісні, основні види та сфери застосування

Візки двоколісні, основні види, купити складську техніку в "ПРО-СТОК"

Візки двоколісні, основні види та сфери застосування, придбати з доставкою по Україні.

Двоколісні візки   є найбільш поширеним видом складської техніки. Відрізняється компактними розмірами і демократичною ціною. Вони знаходять застосування майже у всіх сферах діяльності - на торгових майданчиках, складах, виробничих цехах, логістичних центрах, фермерських господарствах, майстернях, сервісних центрах, в сфері побутового обслуговування, а також в побуті. Такий вантажний візок дуже зручний для транспортування різних вантажів, упакованих в коробки, ящики, мішки, контейнери, також його використовують для переміщення бутлів, балонів і бочок.

Як обрати і де купити

Вже протягом багатьох років, лідируючі позиції, в сфері продажів техніки складської в Україні займає підприємство "ПРО-СТОК". На сайті компанії візок двоколісний представлений ​​продукцією вітчизняного виробника. Тому купити візок вантажний тут можна в самому широкому асортименті і за цінами офіційного представника заводу виробника.

У каталозі розміщені фото, технічні характеристики і опис всіх представлених моделей, які розрізняються своїм призначенням, вантажопідйомністю, зовнішніми розмірами. формою і розташуванням ручок, і деякими іншими конструкційними особливостями. Наприклад, є візок евробармен з відкидною платформою і зодягнений, а є вантажний посилений.

Це далеко не повний перелік складскої техніки, що представлена у даному розділі. Підібрати оптимальний варіант двоколісного візка і купити його на найвигідніших умовах і з доставкою в Дніпро, Мелітополь, Херсон, Одесу і будь-яке інший місто України допоможуть консультанти "ПРО-СТОК". Купувати тут завжди дуже зручно, легко і фінансово вигідно.

▲  вгору