0

Ми в соцмережах
Транцеве колесо для човна з кульковим підшипником

Транцеве колесо для човна з кульковим підшипником. фото 1

Транцеве колесо для човна з кульковим підшипником


Ціна роздрібна (з ПДВ)ціну уточнюйте

Діаметр (мм) - 390, ширина (мм) - 70, вантажопідйомність (кг) - 150, тип - транцеве, матеріал - метал/лита гума, конструкція без опори. Виробник - ТМ "КАСТОР"

Опис товару

ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ МЕНШЕ 50 ОДИНИЦЬ ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З МЕНЕДЖЕРОМ ЗА ТЕЛЕФОНОМ!
Колесо транцеве, серія 34, для надувного човна з 2-ма кульковими підшипниками виконано з металу (основа) та гумових перетинок, об'єднаних у сектори. Така конструкція характеризується високою міцністю, надійністю, тривалим терміном служби, гарною прохідністю та великою вантажопідйомністю – до 150 кг (на одне колесо), плюс невибагливість обслуговування.

Дану модель можна використовувати всередині приміщень та на вулиці, практично на будь-яких покриттях, у тому числі на ґрунті, піску, асфальті, бетоні, керамічній плитці, щебені, при температурі від 0С до +40С. Основними сферами застосування є транспортування та спуск на воду гумових та пвх човнів, катерів, яхт та інших плавзасобів. Купити транцеві колеса, що відповідають усім міжнародним нормам та стандартам, а також внутрішнім ДСТУ, за цінами українського виробника, тривалим терміном гарантії та з доставкою по всій країні можна у "ПРО-СТОК".

В "ПРО-СТОК" можна купити Транцеве колесо для човна з кульковим підшипником в Києві, Харкові, Дніпрі, Маріуполі, Одесі, Львові та інших містах, за найкращою ціною і з доставкою по Україні

Характеристики


Назва
Колесо для човна з роликовим підшипником серія 34
Код340390
Модель34-390х100-В
Діаметр (мм)390
Ширина (мм)70
Діаметр отвору (мм)20
Розмір кріплення (мм)100
Максимально допустиме навантаження (кг)150
Діапазон робочих температур (С)0 - +40
Тип підшипникаКульковий
Матеріал (диск/шина)Поліпропілен/цільнолита гума
ПризначенняДля транспортування та спуску на воду різних плавзасобів
ВиробникTM "KASTOR"

Ми рекомендуємо

Транцеве колесо для човна з роликовим підшипником
ціну уточнюйте
Діаметр (мм) - 250, вантажопідйомність (кг) - 100, ширина (мм) - 60, матеріал - поліпропілен/гума лита, конструкція - з роликовим підшипником. Виробник - ТМ "КАСТОР"
▲  вгору