0
Ми в соцмережах
Суцільнолиті шини для навантажувачів характеристика

Суцільнолиті шини для навантажувачів, конструкція, плюси і мінуси використання

збільшити зображення Суцільнолиті шини для навантажувачів особливості та переваги.

Суцільнолиті шини для навантажувачів, представлені на сайті "ПРО-СТОК", виробляються всесвітньовідомим японським холдингом YOKOHAMA. Кожна шина для навантажувача відповідає всім світовим стандартам і виконана з високоміцних і еластичних сучасних матеріалів, на основі натурального каучуку. У каталозі компанії вони представлені в наступних моделях — LIFTER SDS и YARDMASTER SDS. Кожна з цих моделей має свої особливості застосування.

Суцільнолиті шини на навантажувач, опис та основні переваги

Шини для навантажувачів даного типу характеризуються стійкістю до агресивних середовищ, високою зносостійкістю, тривалим терміном експлуатації. Виконані вони з сучасних матеріалів, на каучуковій основі. Шини складаються з декількох шарів, кожен з яких виконує свою функцію.

1) Протектор (зовнішній). Забезпечує надійне зчеплення з дорожнім покриттям і захищає від впливу зовнішніх несприятливих факторів (порізи, проколи, нерівності дорожнього покриття і так далі).

2) Проміжний шар (середній). Основне призначення - відведення тепла, що виділяється в процесі обертання колеса, і демпфірування нерівностей, наявних на дорожньому покритті.

3) Внутрішній. Формується сталевим кордом, і відповідає за надійність фіксації на ободі колеса.

Суцільнолиті шини для навантажувачів плюси і мінуси їх застосування

Даний тип шин призначений для роботи в складних умовах. Головними їх перевагами є наступні фактори:

  • Велика вантажопідйомність;
  • Хороша маневреність;
  • Компактні розміри;
  • Низький рівень шуму;
  • Стійкість до порізів і іншим механічних пошкоджень;
  • Довговічність використання.

На відміну від пневматичних шин для навантажувачів, суцільнолиті шини досить вимогливі до рівному покриттю дороги, і мають більш високу вартість.

▲  вгору