0
Ми в соцмережах
Види пластикових лотків і боксів

Пластикові лотки та бокси, основні види

збільшити зображення Пластикові лотки та бокси, основні види - PRO-STOCK.

Пластикові лотки і бокси впевнено витісняють з ринку аналогічні вироби з дерева, металу та інших матеріалів. Це обумовлено їх практичністю, функціональністю, тривалим терміном служби, відмінними експлуатаційними властивостями, доступною ціною, естетичним зовнішнім виглядом і різноманіттям форм і конфігурацій. Компанія «ПРО-СТОК» реалізує пластикові коробки та лотки в самому широкому асортименті від відомих українських і зарубіжних виробників.

Перелік основних видів і їх призначення

Пластикові контейнера для дрібниць можуть відрізнятися, не тільки своїми розмірами і конфігурацією, а й призначенням і конструктивними особливостямиСеред найбільш поширених і затребуваних видів пластикової тари можна виділити наступні категорії:

Також є і більш вузькопрофільні категорії - лоток пластиковий модульний, ящики для перевезення живої птиці, тара для харчової промисловості та окремо для сироробної  галузі, для автоматизованих ліній. Для їх виробництва використовується якісні матеріали, одержані шляхом переробки вторинної сировини, а також з первинного харчового пластику. Завдяки цьому вдається домогтися оптимального поєднання експлуатаційних властивостей.

Стелаж з ящиками з полімерних матеріалів дозволяє організувати зберігання товару найкращим чином. При цьому забезпечується зручний доступ до кожної одиниці продукції, а також прискорюються і спрощуються процеси відбору товару за накладними. Особливо це актуально для приміщень з обмеженою площею, а також, де потрібно об'єднати робоче місце і складську зону.

▲  вгору