Види шин для навантажувачів
Шини для навантажувачів, основні види та особливості
Навантажувачі застосовуються у всіх сферах діяльності, де є потреба в підйомі і переміщенні важких вантажів. Їх застосування дає можливість істотно підвищити продуктивність роботи підприємства та мінімізувати використання ручної праці. При цьому техніка експлуатується з високою інтенсивністю, і піддається підвищеним навантаженням, які в першу чергу лягають на шини для навантажувачів і ходову частину.
Пневматичні і суцільнолиті шини для навантажувачів
Головними завданнями таких шин є - ефективна амортизація, при русі по нерівних поверхнях, і зниження енерговитрат, при транспортуванні вантажу. Від їх правильного вибору залежать:
- Витрати палива;
- Маневреність;
- Керованість;
- Прохідність;
- Комфортні умови праці;
- Безпека експлуатації.
На сьогоднішній день розрізняють дві принципово різні категорії таких виробів.
1. Пневматичні шини для навантажувачів. Вони складаються з надувної камери, шини і обідної стрічки. Ще однією відмінною особливістю є наявність більш глибокого протектора, ніж у шини супереластик для навантажувачів. Це дозволяє домогтися відносно м'якого ходу, і забезпечить хороше зчеплення з поверхнею дорожнього полотна. Ще один важливий момент - це зниження динамічних навантажень на ходову частину, зокрема на провідний і керований мости.
2. Суцільнолиті (бандажні) шини для навантажувачів. Являють собою суцільнолитий гумовий виріб, привулканізований до поверхні бандажа. Їх установка здійснюється за допомогою спеціального гідравлічского пресу. Вони підрозділяються на 2 типи - стандартні і з замком (кліком).
Фіксація перших виробляється з використанням запірного кільця, а друге за допомогою виступаючого гумового буртика (кліка), який лягає в паз. Завдяки цьому установка суцільнолитих шин другого типу здійснюється набагато швидше.
Поділіться цією сторінкою в соціальній мережі
|
|
|
|
|
|
|