0

Ми в соцмережах
Контейнери що вкладаються

Пластикові контейнери що вкладаються, вкладуванні пластиковые ящики, пластикові контейнери з кришкою, ціна і умови поставки зі складу в Києві

Весь модельний ряд контейнерів що вкладаються, ви Ви знайдете в нашому КАТАЛОЗІ

ціна від 459 грн. (з ПДВ)
Кришка - 2-х профільна, ручки інтегровані, маса - 3,0 кг, об'єм - 66 л, серія - ALC. Колір чорний. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 624 грн. (з ПДВ)
Кришка - 2-х профільна, ручки інтегровані, маса - 2,3 кг, об'єм - 32 л, серія - NESCO. Колір блакитний, сірий. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 798 грн. (з ПДВ)
Кришка - 2-х профільна, ручки для перенесення, маса - 2,5 кг, об'єм - 36 л, серія - NESCO. Колір блакитний, сірий. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 813 грн. (з ПДВ)
Кришка - 2-х профільна, ручки інтегровані, маса - 3,0 кг, об'єм - 70 л, серія - NESCO. Колір блакитний, сірий. Виробник - "UTZ" (ЄС).
Кур'єрський пластиковий контейнер 180x130x100 мм
ціну уточнюйте
Ручки інтегровані, маса - 0,185 кг, об'єм - 1,25 л, серія - POOLBOX. Кольори: в асортименті. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 498 грн. (з ПДВ)
Ручки інтегровані, маса - 1,4 кг, об'єм - 16 л, серія - POOLBOX. Кольори: в асортименті. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 990 грн. (з ПДВ)
Ручки інтегровані, маса - 3,3 кг, об'єм - 49 л, серія - POOLBOX. Кольори: в асортименті. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 2178 грн. (з ПДВ)
Ручки інтегровані, маса - 8,4 кг, об'єм - 170 л, серія - POOLBOX. Колір: в асортименті. Виробник - "UTZ" (ЄС).
Комплектуючі до контейнерів
ціну уточнюйте
Кришки, планки, петлі до контейнерів «NESCO». Виробництво "UTZ" (ЄС)

Контейнери що вкладаються трапецієподібної форми (владуванні) - це відносно новий вид пластикової тари. Застосовується в багатьох галузях народного господарства. Головними їх перевагами є багатофункціональність, практичність, можливість розміщувати різними способами - штабелирование і вкладаючи одні в один. Виготовляють їх з високоміцного поліпропілену, стійкого до механічних пошкоджень, перепадів температур, негативним впливам зовнішніх факторів.

Особливості конструкції

Пластикові контейнери що вкладаються, виробництва "UTZ" дозволяють економити до 75% корисної площі при зберіганні порожньої тари і її зворотному поверненні. У завантаженому вигляді такі ящики можна штабелювати, завдяки наявності планок, дуг або кришок. Останні бувають декількох видів:

  • одностулкові;
  • двостулкові (розпашні);
  • ущільнювальні.

Вкладуванні пластикові ящики підрозділяють на кілька видів:

  • "NESCO" - можна штабелювати за допомогою планок, дуг і кришок;
  • "ALC" - штабелирование можливо тільки за допомогою кришок;
  • "POOLBOX" - призначені для зберігання і переміщення цінних вантажів, можна використовувати для кур'єрської доставки, що обумовлено наявністю кришки, що щільно прилягає, інтегрованої в ручки, і 8-ми отворів для пломбування;
  • Пластикові контейнери спеціального призначення - для переміщення і розміщення небезпечних вантажів, комісіонування, в антистатичному виконанні.

Вибір і покупка

В "ПРО-СТОК" представлений найбільший асортимент пластикових контейнерів з кришкою, і без неї, зі спеціальними планками і дугами, від відомого світового виробника. Всі вони характеризуються ергономічністю, високою міцністю, тривалим терміном експлуатації і естетичний зовнішній вигляд. Можуть експлуатуватися в діапазоні робочих температур: : -20 °C - + 60 °C. Також тут можна купити в Харкові, Києві та інших містах на найвигідніших умовах великий асортимент додаткових аксесуарів до вкладу ванним пластиковим ящикам трапецієподібної форми. Зокрема, рамки під штрих-код, що вплавляються IML-етикетки, мітки і транспондери RFID, різні види тримачів і кишень для етикеток, транспортні візки та багато іншого. Ми пропонуємо високу якість продукції, кращі ціни і доставку по Україні.

▲  вгору