0

Ми в соцмережах
Контейнери що вкладаються

Пластикові контейнери що вкладаються, вкладуванні пластиковые ящики, пластикові контейнери з кришкою, ціна і умови поставки зі складу в Києві

Каталог - трапецієподібні кур'єрські контейнери "POOLBOX"
Кур'єрські контейнери "POOLBOX"
Каталог - контейнери що вкладаються "NESCO"
Контейнери що вкладаються "NESCO"
Каталог - трапецієподібні контейнери що вкладаються "ALC"
Контейнери що вкладаються "ALC"
Каталог - вкладувані / штабельовані контейнери "Stack/Nest"
Штабельовані контейнери "Stack / Nest"

Весь модельний ряд контейнерів що вкладаються, ви Ви знайдете в нашому КАТАЛОЗІ

Контейнери що вкладаються трапецієподібної форми (владуванні) - це відносно новий вид пластикової тари. Застосовується в багатьох галузях народного господарства. Головними їх перевагами є багатофункціональність, практичність, можливість розміщувати різними способами - штабелирование і вкладаючи одні в один. Виготовляють їх з високоміцного поліпропілену, стійкого до механічних пошкоджень, перепадів температур, негативним впливам зовнішніх факторів.

Особливості конструкції

Пластикові контейнери що вкладаються, виробництва "UTZ" дозволяють економити до 75% корисної площі при зберіганні порожньої тари і її зворотному поверненні. У завантаженому вигляді такі ящики можна штабелювати, завдяки наявності планок, дуг або кришок. Останні бувають декількох видів:

  • одностулкові;
  • двостулкові (розпашні);
  • ущільнювальні.

Вкладуванні пластикові ящики підрозділяють на кілька видів:

  • "NESCO" - можна штабелювати за допомогою планок, дуг і кришок;
  • "ALC" - штабелирование можливо тільки за допомогою кришок;
  • "POOLBOX" - призначені для зберігання і переміщення цінних вантажів, можна використовувати для кур'єрської доставки, що обумовлено наявністю кришки, що щільно прилягає, інтегрованої в ручки, і 8-ми отворів для пломбування;
  • Пластикові контейнери спеціального призначення - для переміщення і розміщення небезпечних вантажів, комісіонування, в антистатичному виконанні.

Вибір і покупка

В "ПРО-СТОК" представлений найбільший асортимент пластикових контейнерів з кришкою, і без неї, зі спеціальними планками і дугами, від відомого світового виробника. Всі вони характеризуються ергономічністю, високою міцністю, тривалим терміном експлуатації і естетичний зовнішній вигляд. Можуть експлуатуватися в діапазоні робочих температур: : -20 °C - + 60 °C. Також тут можна купити в Харкові, Києві та інших містах на найвигідніших умовах великий асортимент додаткових аксесуарів до вкладу ванним пластиковим ящикам трапецієподібної форми. Зокрема, рамки під штрих-код, що вплавляються IML-етикетки, мітки і транспондери RFID, різні види тримачів і кишень для етикеток, транспортні візки та багато іншого. Ми пропонуємо високу якість продукції, кращі ціни і доставку по Україні.

▲  вгору