0

Ми в соцмережах
Контейнери що вкладаються "NESCO"

ціна від 624 грн. (з ПДВ)
Кришка - 2-х профільна, ручки інтегровані, маса - 2,3 кг, об'єм - 32 л, серія - NESCO. Колір блакитний, сірий. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 798 грн. (з ПДВ)
Кришка - 2-х профільна, ручки для перенесення, маса - 2,5 кг, об'єм - 36 л, серія - NESCO. Колір блакитний, сірий. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 363 грн. (з ПДВ)
Без кришки в комплекті, ручки інтегровані маса (кг) - 2,7, обсяг (л) - 70. Серія - NESCO. Колір блакитний, червоний. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 801 грн. (з ПДВ)
Кришка - 2-х профільна, ручки інтегровані, маса - 3,6 кг, об'єм - 73 л. Серія - NESCO. Колір блакитний, червоний. Виробник - "UTZ" (ЄС).
ціна від 813 грн. (з ПДВ)
Кришка - 2-х профільна, ручки інтегровані, маса - 3,0 кг, об'єм - 70 л, серія - NESCO. Колір блакитний, сірий. Виробник - "UTZ" (ЄС).
Комплектуючі до контейнерів
ціну уточнюйте
Кришки, планки, петлі до контейнерів «NESCO». Виробництво "UTZ" (ЄС)

Трапецієподібні пластикові контейнери серії "Nesco" поєднують в собі практичність, багатофункціональність і надійність. Вони призначені для компактного розміщення вантажів під час перевезення, а також його розміщення на складах, і торгових залах. Завдяки особливій формі, пластикові трапецієподібні контейнери можуть вкладатися один в один (при поверненні і зберіганні порожньої тари), а також встановлюватися один на інший (штабелювання). Це дозволяє використовувати простір приміщення найбільш ефективним чином, економлячи до 65% -75% корисної площі.

Особливості конструкції

Контейнери що вкладаються виготовляють методом лиття під тиском з високоміцних полімерних матеріалів, що володіють хорошими експлуатаційними властивостями - довговічністю, високою міцністю, безпекою для людини і навколишнього середовища, несприйнятливістю до ударів, відколів, тріщин та інших механічних пошкоджень, а також впливу агресивних середовищ і несприятливих зовнішніх факторів (сніг, дощ, град, перепади температур і так далі).

Можливість штабелювання трапецієподібних контейнерів обумовлена наявністю спеціальних планок, ущільнювачів кришок (1 або 2-х стулчасті, на петлях). Завдяки такому широкому асортименту пластикової тари даної серії, на сайті компанії "ПРО-СТОК", завжди можна підібрати найбільш оптимальний варіант для особливих умов експлуатації.

Де застосовують трапецієподібний контейнер "Nesco"

Трапецієподібні контейнери "Nesco", завдяки відмінним експлуатаційним характеристикам, високій міцності і своїм конструктивним особливостям, широко використовуються в багатьох галузях народного господарства:

  • Промислові підприємства;
  • Складські комплекси;
  • Транспортні компанії;
  • Машинобудування і автомобільна промисловість;
  • Майстерні;
  • Сервісні центри;
  • Торгові об'єкти.

Головними перевагами вкладених ящиків є - універсальність, зручність використання і економія простору в вантажному транспорті або в приміщенні, плюс естетичний зовнішній вигляд і тривалий термін експлуатації (не менш 5-ти років). В Україні купити контейнери що вкладаються європейського виробника, за найкращими цінами, з гарантією якості, і з доставкою по Києву, в Хмельницький, Одесу, Тернопіль, Дніпро, Івано-Франківськ, Харків, Львів, Маріуполь, Полтаву і будь-яке інше місто країни, пропонує компанія "ПРО-СТОК".

▲  вгору