0
Ми в соцмережах
Пластикова тара - прекрасна альтернатива металевим і дерев'яним ящикам

Як вибрати пластикову тару, враховуючи особливості вашого підприємства?

Пластикова тара - оптимальне рішення для різних сфер діяльності, вибір і покупка в

Поява пластикової тари  була викликана стрімким розвитком технічного прогресу, і необхідністю заміни морально застарілих, громіздких, важких і дорогих ящиків з металу і дерева. Крім цього, була потрібна розробка спеціальних контейнерів для використання на автоматизованих лініях і конвеєрах. Всім цим вимогам повністю відповідає тара з полімерних матеріалів.

Пластикова тара для різних сфер діяльності

В Україні, лідером в сфері поставок такої продукції є "ПРО-СТОК". Тут представлені рішення від провідних українських та зарубіжних виробників, в тому числі і всесвітньо відомого холдингу "Georg UTZ". У нас можна підібрати пластмасову тару для всіх галузей народного господарства.

1) Для харчової та фармацевтичної промисловості - ідеальним варіантом станутьєвроконтейнери RAKO . Також є контейнери для сироваріння.

2) На підприємствах автомобільної промисловості широко використовуються контейнери серії KLT , що відповідають стандарту VDA 4500.

3) Для роботизованих ліній оптимальним рішенням буде застосування спеціальних контейнерів для автоматизованих систем .

4) Склади, ремонтні майстерні, сервісні центри, СТО та лабораторії сьогодні оснащуються ящиками серії Ergobox  и Modulbox , які призначені для компактного зберігання та переміщення різних груп товарів невеликих розмірів.

5) Для складів і транспортних компаній були спеціально розроблені розбірні івкладані контейнери , що дозволяють істотно економити простір.

6) Пластикова антистатична тара  - серія - ESD. Призначена для захисту електронного обладнання та його елементів від впливу електростатичних розрядів.

Крім цього, в "ПРО-СТОК" можна замовити і купити з доставкою по Україні і за ціною офіційного виробника стенди для інструментів, пластикові палети, в тому числі і гігієнічні, а також великий асортимент додаткового оснащення до пластикової тари.

▲  вгору