0
Ми в соцмережах
Ящики складані особливості

Ящики пластикові складані, особливості вибору в "ПРО-СТОК"

збільшити зображення Ящики пластикові складані: особливості, переваги і характеристики.

Складані пластикові контейнери  виробляються в різних варіантах виконання і мають широку сферу застосування, починаючи з великих промислових підприємств, і закінчуючи транспортними агентствами та невеликими майстернями. В Україні купити ящик пластиковий складаний "GEORG UTZ", по ціні офіційного дилера можна в "ПРО-СТОК".

Що треба враховувати при виборі тари

В каталозі підприємства представлений великий і різноманітний асортимент ящиків пластикових складаних. Ключовими відмінностями різних моделей є:

  • Розміри;
  • Маса;
  • Тип дна - гладке, ребристе, частково гладке, подвійне, одинарне;
  • Варіанти виконання ручок і їх кількість - прорізи, ручки;
  • Спосіб складання;
  • Ємність.

Розібратися у всіх тонкощах і нюансах асортименту і підібрати найбільш підходящі ящики складані допоможуть менеджери компанії. Вибираючи ящики складні потрібно враховувати такі фактори - особливості продукції, умови експлуатації і варіанти розміщення, інтенсивність використання, способи повернення порожньої тари.

Переваги використання

Пластикова тара цієї серії має ряд важливих переваг. В першу чергу - це особлива конструкція, що дозволяє швидко складати їх, для максимально ефективного використання корисної площі складу, цеху, торгового залу. По-друге, надійність і практичність. Ще один важливий момент - це довговічність використання, і доступна вартість. Крім цього, слід зазначити універсальність такої тари, легкість мийки, чищення і дезінфікування, зручність використання і естетичний зовнішній вигляд.

На сайті розміщена вся актуальна інформація, а також фото та перелік основних експлуатаційних параметрів. Все це дає можливість складані пластикові контейнери вигідно купити в Києві, з доставкою по Україні.

▲  вгору