0

Ми в соцмережах
Ящики для перевезення живої птиці

Ящики для перевезення живої птиці, клітки для перевезення курей, контейнери для живої птиці, ціна і умови поставки зі складу в Києві

Ящик для перевезення живої птиці 905х610х315 мм (Польща)
ціну уточнюйте
Габарити зовнішні (ДхШхВ) (мм) - 905х610х315, маса (кг) - 7,0, розмір дверцята (мм) - 300х360, матеріал - первинний поліетилен (PE), кількість заслонок - 1, колір контейнера - темно-сірий, колір дверцяти - помаранчевий. Виробництво - ЄС.

Ящики для перевезення живої птиці серії "ANIMALCO", виробництва "UTZ" (ЄС), виробляються з якісного первинного поліетилену (PE) високої міцності. Являють собою клітки для перевезення птиці з однієї або двома дверцятами. Призначені для безпечного і гуманного транспортування дорослої птиці, а також курчат, каченят, гусенят і так далі. Застосовуються:

  • На птахофабриках;
  • Фермерських господарствах;
  • Торгових об'єктах;
  • Харчової промисловості;
  • Приватних домогосподарствах.

Особливості конструкції

Ящики для перевезення живої птиці "ANIMALCO" виконані відповідно до галузевих стандартів і мають санітарно-гігієнічний висновок. Конструкційними особливостями контейнера для перевезення живих птахів є:

  • Закруглені краї і відсутність гострих кутів;
  • Хороша вентиляція завдяки перфорованим стінкам;
  • Суцільне дно;
  • Зручна кришка достатнього розміру;
  • Екологічно безпечний і гігієнічний матеріал - первинний поліетилен.

Перевагами такої тари є:

Можуть експлуатуватися в широкому діапазоні робочих температур;
Мають малу вагу і високу міцність;
Сучасна система блокування захищає ящики для перевезення курей та іншої птиці від ковзання;
Можливість різних способів розміщення, включаючи і штабелювання;
Легко мити, чистити, дезінфікувати;
Стійкість до механічних пошкоджень, впливів, несприятливих впливів зовнішнього середовища, до цвілі і грибкових захворювань;
Відповідність міжнародним нормам і стандартам;
Доступна вартість.

До цього слід додати естетичний зовнішній вигляд, тривалий термін служби і високу ступінь безпеки. Все це дозволяє звести до мінімуму втрати живої птиці під час транспортування до місця подальшого вирощування або продажу.

Вибір і покупка

Правильно підібрана тара для перевезення живої птиці дозволяє підвищити рентабельність всього підприємства, оптимізувати процеси внутрішньої і зовнішньої логістики і скоротити витрати.

В "ПРО-СТОК" купити пластикові ящики для перевезення птиці в Івано-Франківську, Житомирі, Сумах, Києві та інших населених пунктах можна на найвигідніших умовах. Менеджери компанії нададуть всю інформацію про актуальні ціни, наявних спеціальних пропозиціях, способах оплати та терміни і умови доставки по Україні.

▲  вгору