0

Ми в соцмережах
Ящики і стенди для інструментів

Cтенди для інструменту, ящики для інструментів, ящики для інструментів на колесах, виробництва Польща, ціна виробника

Стенди для інструменту, панелі для інструменту, настінні панелі для інструментів, перфоровані панелі для інструменту, виробництва Польща купити за доступною ціною в Києві з доставкою по Україні.
Стенди для інструменту та аксесуари (Польща)
Ящики для інструментів, органайзери для інструментів, валізи та кейси інструментальні, виробництва Польща купити за доступною ціною з доставкою по Україні.
Ящики для інструментів

В "ПРО-СТОК" можна купити ящики і стенди для інструментів від відомих європейських виробників. Вони призначені для оптимізації робочих процесів, за рахунок зручного розміщення, зберігання та переміщення різних пристосувань і устаткування. Всі вони виконані з високоміцного якісного пластику, і відрізняються універсальністю.

Сфери застосування і особливості нашого асортименту

У підрозділі стенди для інструментів представлені настінні панелі для інструменту для майстерень, торгових і виставкових залів. Всі вони широко застосовуються в побуті, приватними майстрами, сервісними центрами, на промислових підприємствах, в торгових залах, на виставкових майданчиках. Їх використання дає можливість надійно і компактно розміщувати бокси і лотки з полімерних матеріалів для запасних частин, інструментів, кріплення, фурнітури та іншої дріб'язку, і організовувати ергономічні робочі зони.
У підрозділі ящики для інструментів можна підібрати і купити зручні і багатофункціональні вироби які розрізняються своїми габаритними розмірами і є відмінним вибором для домашніх майстрів, мобільних бригад і сервісних центрів.
Розділ ящики для інструментів на колесах містить пересувні кейси, валізи, органайзери, що дозволяють легко переміщати велику кількість необхідного інструменту на робочому майданчику, і призначені для комплектації будівельних бригад і мобільних груп електриків і сантехніків, також широко використовуються в побуті.

Переваги використання

Перевагами пластикових ящиків і стендів для інструментів є такі чинники:

  • Надійність і довговічність;
  • Універсальність і широка область застосування;
  • Оптимальні експлуатаційні характеристики (стійкість до механічних пошкоджень, перепадів температур, УФ-променів, агресивних середовищ, підвищеної вологості);
  • Естетичність;
  • Можливість інтегрування різних елементів в єдину компактну і функціональну систему;
  • Простота і зручність обслуговування;
  • Легкість і компактність;
  • Ергономічність;
  • Доступна ціна.

Підібрати необхідне оснащення для складу, майстерні, торгового і виставкового центру, а також для приватних майстрів і мобільних бригад допоможуть менеджери "ПРО-СТОК". Вони нададуть всю необхідну інформацію про особливості продукції, актуальні ціни, способи оплати та умов доставки по Україні.

▲  вгору