0
Ми в соцмережах
Євроконтейнери "RAKO" характеристики асортименту

Євроконтейнери харчові "RAKO" різноманітність моделей

збільшити зображення Євроконтейнери харчові

Харчові контейнери "RAKO" являють собою багатофункціональну тару, яка успішно використовується практично у всіх сферах діяльності. Це обумовлено тим, що євроконтейнер виготовлений з первинного поліетилену, що характеризується відмінними експлуатаційними властивостями і екологічною безпекою для здоров'я і навколишнього середовища, а також надійністю і міцністю конструкції, завдяки наявності потовщених стінок.

Основні види та їх відмінності

Контейнери для харчових продуктів, даної серії, розрізняються за своїм призначенням, а також за такими характеристиками:

  • Габаритні розміри;
  • Тип дна (суцільне, подвійне, з дренажем, щілинне, перфоровані, випукле, ребристе, із зливними отворами);
  • Тип стінок (суцільні, з прорізами, перфоровані);
  • Варіанти захоплення при ручній обробці (прорізи, ручки, планка);
  • Призначення - ізотермічні пластикові контейнери з кришкою, для дозрівання сиру.

До цього слід додати великий вибір комплектуючих і додаткових аксесуарів, що дозволяє підібрати і купити пластиковий контейнер для будь-якої сфери діяльності. Пластикові контейнери з кришкою в Києві представлені продукцією найбільшої корпорації "Georg UTZ", яка вже протягом тривалого часу займає лідируючі позиції в області виробництва і поставок пластикової тари в різні куточки земної кулі.

Пластиковий контейнер "RAKO" - це ще й універсальна тара, що має ряд важливих достоїнств - довговічність, практичність, естетичний зовнішній вигляд. Вона була розроблена таким чином, щоб в ній не накопичувалася бруд і її легко було чистити, мити і проводити санітарно-гігієнічну обробку, в тому числі і з використанням сучасних технологій.

▲  вгору