0
Ми в соцмережах
Контейнери для харчових продуктів "RAKO"

Євроконтейнери харчові "RAKO", сфери застосування та основні переваги

збільшити зображення Евроконейнери харчові з кришкою будь-які розміри, купити з доставкою по Україні.

Контейнери для харчових продуктів "RAKO" виготовлені з міцного гігієнічного поліпропілену. На сайті "ПРО-СТОК", євроконтейнери даної серії представлені продукцією компанії "GEORG UTZ" - це світовий лідер, у сфері виробництва і продажу пластикової тари різних видів. За більш ніж 60 років своєї діяльності, підприємство змогло накопичити багатющий досвід в розробці якісних виробів, з використанням передових технологій вакуумного формування і лиття пластмас під тиском. На підприємствах компанії введена система багаторівневого контролю, який здійснюється у власних лабораторіях.

Основні види та застосування

У каталозі "ПРО-СТОК", харчові контейнери "RAKO" представлені безліччю моделей, які розрізняються за такими параметрами:

  • Варіант виконання стінок і дна - може бути щілинне, суцільне, перфороване;
  • Габаритні розміри;
  • Типи ручок - пази, ручки, планки, прорізи;
  • Вага тари;
  • Спосіб обслуговування - вручну, на автоматизованих лініях, універсальні;
  • Призначення.

Перевагами пластикового контейнера цієї серії є - надійність, довговічність, універсальність, практичність і демократична вартість.

Основною сферою застосування пластикових контейнерів з кришкою є харчова промисловість, а також інші сфери діяльності, в яких до тари пред'являються строгі санітарно-гігієнічні вимоги. Крім цього їх часто використовують для розміщення і транспортування найрізноманітніших вантажів, невеликих габаритів. Оптимальний варіант для цього, придбати пластикові контейнери з кришкою в Києві або будь-якому іншому місті України. На сайті підприємства "ПРО-СТОК", купити пластиковий контейнер можна також з доставкою у Харків, Житомир, Херсон, Дніпро, Хмельницький і будь-яке інше місто країни.

▲  вгору