0
Ми в соцмережах
Євроконтейнери "RAKO" для харчових продуктів

Євроконтейнери харчові "RAKO" - універсальність, надійність і функціональність

збільшити зображення Євроконтейнери

Пластикові контейнери "RAKO" від компанії "GEORG UTZ" виконані з харчового поліпропілену. У каталозі "ПРО-СТОК" євроконтейнери цієї серії представлені в широкому асортименті. На сьогоднішній день, це майже 2 десятки моделей, кожна з яких відрізняється зовнішніми розмірами, вагою, призначенням і варіантом виконання. Наприклад, пластиковий контейнер з кришкою і щілинним дном і стінками дозволяє переміщати продукти харчування і відводити непотрібну рідина з ємності. Таке виконання, також забезпечує необхідний рівень природної вентиляції в харчовому контейнері.

Сфери застосування 

Крім зберігання і транспортування різних продуктів харчування, контейнери для харчових продуктів, активно використовуються в самих різних сферах:

  • На виробничих ділянках;
  • Логістичних центрах;
  • Об'єктах торгівлі;
  • На складах;
  • У сфері побутового обслуговування;
  • В аеропортах, в зоні огляду особистих речей;
  • Службою доставки.

Пластикові контейнери з кришкою в Києві, і в цілому по Україні користуються великим попитом через оптимального поєднання своїх експлуатаційних характеристик, надійності, екологічної безпеки та демократичної ціни. Вони сертифіковані і мають санітарно-гігієнічний висновок. Купити пластиковий контейнер європейської якості, в асортименті і з доставкою по країні можна в "ПРО-СТОК". Консультанти підприємства завжди готові допомогти вибрати найбільш підходящу модель, за своїми типорозмірами, варіантами виконання і комплектацією, в залежності від особливостей продукції, що перевозиться, умов експлуатації та обслуговування пластикової тари. На сайті розміщені фото, опис і технічні параметри кожного євроконтейнера.

▲  вгору