0
Ми в соцмережах
Cтелажі Київ від ПРО-СТОК

Стелажі практичні і надійні в Києві і по всій Україні

Незамінні на складі - стелажі Київ від ПРО-СТОК.

Міцність і надійність - такі основні характеристики такого складського обладнання, як стелажі. «ПРО-СТОК» Київ пропонує саме такі металеві конструкції.
Що означає міцність? Це означає, що конструкція витримує призначені для неї навантаження, не деформуючись.
Що означає надійність? Це означає, що стелажне обладнання має запас міцності, всі з'єднання міцно фіксують елементи конструкції, обладнання стійке до впливу зовнішнього середовища.
Як підібрати оптимальну конструкцію для складу, орієнтовану одночасно на оптимізацію товарообігу і на максимальну щільність зберігання? Перш за все, приділіть увагу конфігурації конструкції цього обладнання і його особливостям. Саме ці моменти в основному і визначають його призначення.
Багато знайомі з різноманітними стелажними системами і знають, що є безліч їх типів, орієнтованих на зберігання певних вантажів. Розбираючись в різноманітті цих конструкцій і підбираючи необхідну на свій склад, дайте відповідь на питання: чи відповідає воно параметрам сховища і специфіці вантажу.

Розберемося, які типи металевих стелажів можуть підійти для різних складів.

Так, консольні моделі стелажів, які відмінно зберігають великогабаритні та довгомірні вантажі, можуть успішно використовуватися на складі металообробного і деревообробного підприємства. Складаються з декількох основних елементів - несучих горизонтальних консолей, горизонтальних опор, вертикальних стійок. Вантаж зберігається на такому стелажі горизонтально, таким чином, сприяючи збільшенню його щільності зберігання. Одночасно раціонально використовуються площі та полегшується вантажообробка.

Моделі палетні орієнтовані на зберігання вантажу на піддонах. Вони мають збірну багатоярусну конструкцію, яка складається з окремих елементів, та є відмінним рішенням для складу, міцні, легкі в збірці, ці конструкції дозволяють максимально задіяти площа сховища.

Поличні стелажі орієнтовані на зберігання штучного товару, вантажу в коробах, мішків, пакетів та ін. Являють собою сталевий каркас з горизонтальними полицями. Монтуватися можуть за допомогою болтів або мати зачіпне (безболтове) з'єднання.

Ми зупинилися лише на декількох типах стелажних конструкцій, але існують і інші, не менш затребувані, ніж описані вище. «ПРО-СТОК» пропонує широкий спектр моделей стелажів в Києві і Україні в цілому. Вартість на будь-які моделі - прийнятна, за бажанням Клієнта - монтуємо. Завжди відкриті для питань і консультацій! Звертайтеся!

▲  вгору