0

Ми в соцмережах
Складська техніка

Складська техніка

Візки ручні вантажні для складу. Купити вантажний складський візок в Києві з доставкою по Україні, ціна
Візки ручні
Візки платформені
Візки сітчасті (контейнери)
Візки поличкові
Візки двоколісні
Візки для газових балонів і бочок
Візки для бутлів з водою
Нестандартні візки
▷ Рокла купити Київ ▷ Гідравлічний візок ▷ Рохля - PRO-STOCK
Візки гідравлічні (рокла, рохля, рохля)
Візки гідравлічні, рокла, рохля "Niuli" Китай
Візки гідравлічні, рокла, рохла "Xilin" Китай
Візки гідравлічні, рокла, рохля "Leistunglift" Німеччина
Візки гідравлічні, рокла "Skiper" Німеччина
Візки гідравлічні, рокли "BT" (Швеція)
Візки гідравлічні, рокла, рохла "Vulkan" Китай
Штабелери гідравлічні в Києві, ціна — «PRO-STOCK»
Штабелери гідравлічні
Штабелер гідравлічний "Niuli" Китай
Штабелер гідравлічний "Xilin" Китай
Штабелер гідравлічний "LEISTUNGLIFT" Німеччина
Штабелер гідравлічний "Skiper" Німеччина
Штабелер гідравлічний «BT» Швеція
Штабелер гідравлічний "Vulkan" Китай
Штабелер ручний з електропідйомом, ціна - компанія «PRO-STOCK»
Штабелери з електропідйомом
Штабелер ручний з електропідйомом "BT/Toyota" Швеція
Штабелер ручний з електропідйомом Leistunglift Німеччина
Штабелер ручний з електропідйомом "Xilin" Китай
Штабелер ручний з електропідйомом "Skiper" Німеччина
Напівелектричний штабелер Heli
Електро рокли | Електричний візок купити в PRO-STOCK
Електровізки
Електровізок «Heli» iз літіонно-іонною батареєю
Електровізок BT/TOYOTA
Електроштабелер купити в PRO-STOCK
Електроштабелери
Штабелер електричний Heli
Електроштабелери BT/TOYOTA

Техніка для складу

Компанія «ПРО-СТОК» пропонує високоефективну складську техніку відомих зарубіжних виробників, які зарекомендували себе високою якістю виробленої продукції і багаторічний досвідом на ринку складського обладнання.
Також, наша компанія володіє власним виробництвом ручних візків, що дозволяє оперативно в мінімальні терміни виконати Ваше замовлення. Власне виробництво і висококваліфіковані фахівці дозволяють виготовляти візки на замовлення для різних нестандартних вантажів.

До складського вантажопідйомного обладнання можна віднести будь-який вид складської техніки, призначеної для підйому та/або переміщення вантажів. Це може бути як ручний двоколісний візок, так і високотехнологічний навантажувач. Кожна категорія складської техніки виконує свої функції.
Асортимент складської техніки, що поставляється компанією «ПРО-СТОК» включає в себе наступні категорії техніки.

Візки

Візки підрозділяють на ручні, гідравлічні і напівелектричні та самохідні (електровізки).
Ручні візки бувають різних модифікацій:
- Двоколісні візки (евробармен) - це найпростіший вид візків, які використовують для переміщення малогабаритних вантажів зазвичай з вагою до 200 кг., Наприклад, побутової техніки, продуктів харчування і напоїв у коробах, ящиків. Даний вид візків значно полегшує ручну працю вантажників, і широко застосовуються у торговельній сфері FMCG (продаж товари повсякденного попиту), дуже часто за допомогою таких візків здійснюється доставка товарів на торгові точки оптових покупців, також використовується для оперативного переміщення товарів всередині супермаркетів і магазинів.
- Платформені чотириколісні візки - це прості стійкі надійні конструкції, що дозволяють транспортувати вантаж вагою до 600 кг. Такі платформені візки в основному виробляються для вокзалів, аеропортів, портів, складів, овочевих баз, магазинів. Використовуються для перевезення сипучих продуктів і сумішей в мішках, ящиків, коробок, багажу та ін., а візки з сітчастими або закритими бортами - для транспортування дрібносортного вантажу, це може бути як дрібні коробки, упаковки, так і овочі-фрукти.
- Ярусні візки - являють собою візок з декількома платформами, зазвичай це двох'ярусні або триярусні візки. Вантажопідйомність таких візків до 350 кг. Як правило, багатоярусні візки застосовують для перевезення товарів в партіях.
- Візки для сходів (сходові візки) - це модифікація двоколісного візка в поєднанні зі спеціальними колесами, що дозволяє транспортувати вантаж по сходах.
- Спеціальні візки - використовуються для перевезення нестандартних вантажів. Наша компанія може виготовити візки для перевезення бочок (бочковози), для газових балонів, для перевезення гіпсокартону (виробляємо для будівельних магазинів) і будь-які інші за Вашим замовленням.
Гідравлічні візки (у народі дуже часто використовуються назви рокла, рояля, рохла, вилочний візок) - як правило, використовуються для транспортування вантажу на палетах. Вантажопідйомність рокли становить до 3,5 т, проте існують і великовантажні гідравлічні візки вантажопідйомністю до 5 т. Підняття і опускання вантажу здійснюється вилами за допомогою гідравлічного вузла, а переміщення за допомогою рульових коліс і підвилочних роликів. Крім стандартних модифікацій гідравлічних візків наша компанія поставляє рокли з вагами, рокли з короткими вилами, низькопрофільні вилочні візки, рокли для вантажу в рулонах, рокли-ножиці (для підняття вантажу на висоту до 800 мм) та ін.

Гідравлічний візок з електроприводним мотором (електрогідравлічний візок, напівелектричний візок) - це проміжний варіант між звичайним гідравлічним візком і самохідним візком. Ця конфігурація значно полегшує і прискорює трудовий процес оператора. Підняття і опускання вил з вантажем здійснюється гідравлічним механізмом, як і в звичайному гідравлічному візку, а процес переміщення вантажу відбувається вже за рахунок електроприводного мотора.

Самохідний електричний візок (електророкла, електровізок) - відноситься вже до високотехнологічної складської техніки. Підйом і переміщення вантажів здійснюється за допомогою електродвигуна. Оператор при цьому не застосовує фізичну силу, а трудовий процес прискорюється в рази.

Штабелери

Штабелер> - це окремий вид складської техніки, що дозволяє піднімати, переміщати, штабелювати і укладати вантаж у кілька ярусів. Багатоярусність укладання вантажу і є принциповою відмінністю штабелера від рокли, яка не має такої функції.
Штабелери підрозділяють на штабелери гідравлічні й штабелери електричні.
Гідравлічний штабелер - це найпоширеніший вид складської техніки, застосовується на невеликих складах. Гідравлічний штабелер має можливість піднімати вантаж на висоту до 3 м і масою до 1500 кг. Підйом і опускання вантажу відбувається за рахунок гідравлічного механізму, переміщення відбувається за рахунок сили оператора.
Електричний штабелер (самохідний штабелер, електроштабелери) - це вже повністю електрифікований пристрій, підйом/опускання і переміщення вантажу здійснюється за рахунок електродвигуна. Вантажопідйомність електроштабелера складає 2 т., а максимальна висота підйому 6 м.
Особливим видом електроштабелери є штабелер типу «річтраки». Це високотехнологічна техніка, швидкість пересування якої становить до 12 км/год і дозволяє піднімати вантаж на висоту від 6 м. і вантажопідйомністю до 2,5 тонн.

Комплектувальники замовлень

Комплектувальник замовлень (збирач замовлень) - це особливий специфічний різновид штабелера. Функціональна відмінність полягає в тому, що замість вил, у висоту піднімається кабіна оператора, що дозволяє обробляти штучний товар на висоті (зазвичай на одному з ярусів складського стелажа). По висоті підйому: розрізняють на комплектувальники для нижніх ярусів і висотні; по вантажопідйомності: легкі і важкі.

▲  вгору