Ми в соцмережах
Складська техніка

Складська техніка

Візки ручні вантажні для складу. Купити вантажний складський візок в Києві з доставкою по Україні, ціна
Візки ручні
Візки платформені
Візки сітчасті (контейнери)
Візки поличкові
Візки двоколісні
Візки для газових балонів і бочок
Візки для бутлів з водою
Нестандартні візки
Купити гідравлічний візок - рокла Львів, Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Запоріжжя, ціна — компанія «PRO-STOCK»
Візки гідравлічні (рокли)
Візки гідравлічні, рокла "Leistunglift" Німеччина
Візки гідравлічні, рокли "BT" (Швеція)
Візки гідравлічні, рокла "Skiper" Німеччина
Візки гідравлічні, рокли "Xilin" Китай
Штабелери гідравлічні в Києві, ціна — «PRO-STOCK»
Штабелери гідравлічні
Штабелер гідравлічний «BT» Швеція
Штабелер гідравлічний «Skiper» Німеччина
Штабелер гідравлічний «Xilin» Китай
Штабелер гідравлічний "LEISTUNGLIFT" Німеччина
Електровізки "BT" в Києві, ціна — «PRO-STOCK»
Електровізки "BT"
Пішохідні електровізки
Електровізки з платформою
Електровізки з сидінням
Електровізки без сидіння
Електроштабелери в Києві, ціна — «PRO-STOCK»
Електроштабелери
Техніка б/в в Києві, ціна — «PRO-STOCK»
Техніка б/в (вживана)

Техніка для складу

Компанія «ПРО-СТОК» пропонує високоефективну складську техніку відомих зарубіжних виробників, які зарекомендували себе високою якістю виробленої продукції і багаторічний досвідом на ринку складського обладнання.
Також, наша компанія володіє власним виробництвом ручних візків, що дозволяє оперативно в мінімальні терміни виконати Ваше замовлення. Власне виробництво і висококваліфіковані фахівці дозволяють виготовляти візки на замовлення для різних нестандартних вантажів.

До складського вантажопідйомного обладнання можна віднести будь-який вид складської техніки, призначеної для підйому та/або переміщення вантажів. Це може бути як ручний двоколісний візок, так і високотехнологічний навантажувач. Кожна категорія складської техніки виконує свої функції.
Асортимент складської техніки, що поставляється компанією «ПРО-СТОК» включає в себе наступні категорії техніки.

Візки

Візки підрозділяють на ручні, гідравлічні і напівелектричні та самохідні (електровізки).
Ручні візки бувають різних модифікацій:
- Двоколісні візки (евробармен) - це найпростіший вид візків, які використовують для переміщення малогабаритних вантажів зазвичай з вагою до 200 кг., Наприклад, побутової техніки, продуктів харчування і напоїв у коробах, ящиків. Даний вид візків значно полегшує ручну працю вантажників, і широко застосовуються у торговельній сфері FMCG (продаж товари повсякденного попиту), дуже часто за допомогою таких візків здійснюється доставка товарів на торгові точки оптових покупців, також використовується для оперативного переміщення товарів всередині супермаркетів і магазинів.
- Платформені чотириколісні візки - це прості стійкі надійні конструкції, що дозволяють транспортувати вантаж вагою до 600 кг. Такі платформені візки в основному виробляються для вокзалів, аеропортів, портів, складів, овочевих баз, магазинів. Використовуються для перевезення сипучих продуктів і сумішей в мішках, ящиків, коробок, багажу та ін., а візки з сітчастими або закритими бортами - для транспортування дрібносортного вантажу, це може бути як дрібні коробки, упаковки, так і овочі-фрукти.
- Ярусні візки - являють собою візок з декількома платформами, зазвичай це двох'ярусні або триярусні візки. Вантажопідйомність таких візків до 350 кг. Як правило, багатоярусні візки застосовують для перевезення товарів в партіях.
- Візки для сходів (сходові візки) - це модифікація двоколісного візка в поєднанні зі спеціальними колесами, що дозволяє транспортувати вантаж по сходах.
- Спеціальні візки - використовуються для перевезення нестандартних вантажів. Наша компанія може виготовити візки для перевезення бочок (бочковози), для газових балонів, для перевезення гіпсокартону (виробляємо для будівельних магазинів) і будь-які інші за Вашим замовленням.
Гідравлічні візки (у народі дуже часто використовуються назви рокла, рояля, рохла, вилочний візок) - як правило, використовуються для транспортування вантажу на палетах. Вантажопідйомність рокли становить до 3,5 т, проте існують і великовантажні гідравлічні візки вантажопідйомністю до 5 т. Підняття і опускання вантажу здійснюється вилами за допомогою гідравлічного вузла, а переміщення за допомогою рульових коліс і підвилочних роликів. Крім стандартних модифікацій гідравлічних візків наша компанія поставляє рокли з вагами, рокли з короткими вилами, низькопрофільні вилочні візки, рокли для вантажу в рулонах, рокли-ножиці (для підняття вантажу на висоту до 800 мм) та ін.

Гідравлічний візок з електроприводним мотором (електрогідравлічний візок, напівелектричний візок) - це проміжний варіант між звичайним гідравлічним візком і самохідним візком. Ця конфігурація значно полегшує і прискорює трудовий процес оператора. Підняття і опускання вил з вантажем здійснюється гідравлічним механізмом, як і в звичайному гідравлічному візку, а процес переміщення вантажу відбувається вже за рахунок електроприводного мотора.

Самохідний електричний візок (електророкла, електровізок) - відноситься вже до високотехнологічної складської техніки. Підйом і переміщення вантажів здійснюється за допомогою електродвигуна. Оператор при цьому не застосовує фізичну силу, а трудовий процес прискорюється в рази.

Штабелери

Штабелер> - це окремий вид складської техніки, що дозволяє піднімати, переміщати, штабелювати і укладати вантаж у кілька ярусів. Багатоярусність укладання вантажу і є принциповою відмінністю штабелера від рокли, яка не має такої функції.
Штабелери підрозділяють на штабелери гідравлічні й штабелери електричні.
Гідравлічний штабелер - це найпоширеніший вид складської техніки, застосовується на невеликих складах. Гідравлічний штабелер має можливість піднімати вантаж на висоту до 3 м і масою до 1500 кг. Підйом і опускання вантажу відбувається за рахунок гідравлічного механізму, переміщення відбувається за рахунок сили оператора.
Електричний штабелер (самохідний штабелер, електроштабелери) - це вже повністю електрифікований пристрій, підйом/опускання і переміщення вантажу здійснюється за рахунок електродвигуна. Вантажопідйомність електроштабелера складає 2 т., а максимальна висота підйому 6 м.
Особливим видом електроштабелери є штабелер типу «річтраки». Це високотехнологічна техніка, швидкість пересування якої становить до 12 км/год і дозволяє піднімати вантаж на висоту від 6 м. і вантажопідйомністю до 2,5 тонн.

Комплектувальники замовлень

Комплектувальник замовлень (збирач замовлень) - це особливий специфічний різновид штабелера. Функціональна відмінність полягає в тому, що замість вил, у висоту піднімається кабіна оператора, що дозволяє обробляти штучний товар на висоті (зазвичай на одному з ярусів складського стелажа). По висоті підйому: розрізняють на комплектувальники для нижніх ярусів і висотні; по вантажопідйомності: легкі і важкі.

▲  вгору