0
Ми в соцмережах
Харчові контейнери RAKO - особливості конструкції

Євроконтейнери RAKO, різноманітність асортименту і його розширення

збільшити зображення Харчові ящики RAKO - різноманітність варіантів виконання.

Євроконтейнери RAKO випускає і поставляє по всьому світу відома компанія "Georg UTZ". Їх виробництво починалося майже 50 років тому, і за цей час вони встигли стати гідною альтернативою промисловим контейнерів з металу. Сьогодні пластикові ящики даної серії широко використовуються в самих різних галузях, включаючи фармацевтичну і харчову.

Особливості конструкції і різноманітність варіантів виконання

Продукція в Україні представлена пластиковими контейнерами RAKO 6-ти стандартних розмірів і 16-ю типорозмірами висоти стінок. В "ПРО-СТОК" можна купити харчові контейнери з наступними розмірами дна (мм):

  • 800х600;
  • 600х400;
  • 400х400;
  • 400х300;
  • 300х200;
  • 200х150.

Висоту стінок можна підібрати в межах 65-544 мм. Крім цього, є можливість вибору різних варіантів виконання дна, стінок і ручок. Останні можуть бути у вигляді стандартних ручок, розташованих на короткій або довгій стороні, у вигляді планок або спеціальних отворів.

Бічні стінки бувають гратчастими, щілинними або суцільними. Дно – з ребрами, перфорованим, подвійним посиленим, суцільним. Така різноманітність лінійки пластикових контейнерів RAKO, дозволяє підібрати найбільш підходящу тару для зберігання будь-якого виду харчових продуктів та іншої продукції.

Зовсім недавно асортимент поповнився ще однією позицією, для ефективної доставки невеликих партій продукції. Тепер в "ПРО-СТОК" можна купити за найкращою ціною, і з доставкою по Україні, гігієнічний контейнер для переміщення та зберігання середніх і дрібних товарів, а також для застосування на конвеєрних лініях постійної дії. Його розміри 300х200х65 мм.

▲  вгору