0
Ми в соцмережах
Гідравлічний візок: експлуатація та обслуговування

ГІДРАВЛІЧНИЙ ВІЗОК - ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гідравлічний візок продаж і обслуговування в Києві з доставкою по Україні.

На складі використовуються різноманітні види техніки, орієнтованої під ті чи інші умови діяльності кожного підприємства. Серед цієї техніки найбільш чільне місце займає гідравлічний візок, без якого важко уявити обробку (переміщення) всередині приміщення різного палетованого вантажу, що підлягає складуванню.

Така техніка здатна транспортувати вантаж до трьох тонн. Її часто називають «рокла» - назва це закріпилося з тих часів, коли однойменна фінська компанія в 50-х роках минулого століття стала вперше випускати і поставляти в СРСР дане складське устаткування.

Пристрій це досить довговічний і безвідмовний в роботі, якщо за ним правильно стежити і його грамотно обслуговувати (очищати від забруднень вила, корпус гідровузла пристрої, ролики і кермові колеса, змащувати рухомі частини та шарнірні з'єднання).

Технічним обслуговуванням візків є:

  • плановий ремонт (діагностика, дефектовка, заміна зношених елементів - зазвичай рульових коліс, опорних і підкатних роликів, підшипників кочення, вісі каретки, деталей і вузлів гідравліки і елементів управління);
  • позаплановий ремонт (проводиться, коли виходять з ладу вузли та елементи гідравліки. Причини можуть бути різними - від заводського браку до механічних пошкоджень через застосування пристрою не за призначенням).

У візках через порушення правил експлуатації (часто перевищення вантажопідйомності) з ладу виходить насамперед гідровузол. Можуть деформуватися і вила, коли вантаж піднімають тільки їх кінчиками або використовується лише одна з двох. Попадання в ходову частину пристрою стороннього предмета (складський сміття, дрібне каміння, дріт) виводить і її з ладу.

На жаль, не кожна несправність піддається усуненню. Тому, щоб техніка служила довго і бажано без поломок, важливо її регулярно перевіряти і своєчасно усувати дефекти. Але найправильніше у всіх ситуаціях чітко дотримуватися правил експлуатації даної техніки, не перевантажуючи і правильно розподіляючи на платформі вантаж.

Якщо ваш гідравлічний візок вимагає ремонту, який самостійно вам з якихось причин не вдається зробити, досвідчені фахівці «ПРО-СТОК» завжди готові прийти на допомогу і оперативно усунути будь-яку поломку техніки. Крім того, ми реалізуємо і оперативно поставляємо якісні та доступні за цінами пристрої різної вантажопідйомності для робіт на складах різного вантажопотоку по Києву і всій Україні. Реалізуємо і комплектуючі! Звертайтеся!

▲  вгору