0
Ми в соцмережах
Колеса для візків - де застосовуються

Колеса для візків: основні сфери застосування в Україні

Колеса для візків: де купити.

Необхідність купити колеса для візків, складської техніки і вантажно-розвантажувального обладнання може виникнути несподівано. Наприклад, в разі виходу їх з ладу через поломку. У такому випадку можуть зупинитися робочі процеси або істотно сповільниться, все це негативно позначається на ефективності роботи складського комплексу, логістичного центру, виробничого цеху, торгового підприємства. Щоб цього не допустити потрібно завжди мати під рукою запасний комплект відповідних запчастин і роликів або ж знати де їх можна швидко купити з доставкою.

Де застосовуються

Колеса для візків широко застосовуються у всіх промислових галузях і сферах народного господарства, де використовується вантажно-навантажувальне обладнання. У «ПРО-СТОК» ця категорія товарів представлена продукцією всесвітньо відомих брендів.
Завдяки різноманітності асортименту, тут можна придбати комплектуючі для будь-яких видів техніки, в тому числі і тієї, яка працює в екстремальних умовах, а також в медичних установах і підприємствах хімічної, харчової та фармацевтичної галузей.
Це пояснюється різноманітністю асортименту, а також тим, що компанія вже тривалий час співпрацює з провідними виробниками промислових коліс та роликів. Наприклад, для хімічної промисловості необхідно підбирати вироби стійкі до впливу агресивних середовищ, для них оптимальним варіантом будуть ролики з поліаміду.
Для медичних установ більше підійдуть моделі, де використовуються спеціальні види еластичних гум, що не залишають слідів на поверхні підлоги. Якщо обладнання використовується в умовах високих температур, то краще зупинити свій вибір на термостійкої гумі, а також на колесах з алюмінію, чавуну або фенольних смол. Для вантажів великої маси найкраще підійде поліуретан і поліамід. А для ґрунтовій дорозі, або нерівній - камерні гумові шини або пенополіуретанові (без камер).

Де купити з доставкою по Україні

«ПРО-СТОК» вже тривалий час займає лідируючі позиції в рейтингу організацій що спеціалізуються на продажу обладнання для складу і вантажно-розвантажувальної техніки на внутрішньому ринку в Україні. Компанія пропонує скористатися вигідною пропозицією, і купити колеса для візків з доставкою в будь-який населений пункт країни. Це можливість отримати продукцію європейської якості за цілком демократичними цінами.

▲  вгору