0
Ми в соцмережах
Палетні стелажі: вигляд конструкції

ПАЛЕТНІ СТЕЛЛАЖИ: ЯК ВЛАШТОВАНІ?

збільшити зображення Стелажі для палет: конструкція устаткування.

Підприємства з високим вантажообігом обов'язково оснащують свої складські приміщення особливими конструкціями, які носять назву палетні стелажі. Чому обов'язково? Тому що сукупність палетованого вантажу що розміщується на системах зберігання з допомогою сучасної складської техніки істотно прискорює вантажопотік.

Переваги палетованого вантажу

Одиниця зберігання палетованого вантажу - одна палета, як правило, уніфікованого розміру, із закріпленим на ній вантажем. Плюси такого зберігання:

  • зручність обліку складських товарів;
  • максимально швидка можливість підступитися до палетам і максимально швидке їх переміщення за допомогою вантажної техніки.

Конструкція піддону (палети)

Конструкція палети, або піддону, нескладна. Складається з горизонтальної прямокутної вантажної площадки, що спирається на 3 горизонтальних, паралельних один одному бруса, які до неї кріпляться знизу.
Розмір піддона уздовж опорних брусів (розташовані по краях) є його довжиною. Ця величина у всіх піддонів однакова 1200 міліметрів. Розмір поперек брусів - це ширина піддона. Вона може бути різною. Це обов'язково враховують, проектуючи стелаж. Сьогодні зазвичай застосовують три основних типи піддонів:

  • європейський, ширина якого 800 міліметрів;
  • фінський (ширина 1000 мм);
  • американський (ширина 1200 міліметрів).

Стелажні системи паллетного зберігання

Дві опорні вертикально встановлені металеві рами і кілька рівнів зберігання між рамами один над іншим є секцію стелажу.
Кожен рівень зберігання - це пара горизонтальних балок, розташованих на одній висоті. Палети що зберігаються з вантажем своїми краями спираються на балки, до кінців яких приварені зачепи - їх вставляють в спеціальні перфораційні рамкові отвори.
Висота опорних рам - 2000-12000 міліметрів.

Довжина балок визначає ширину стелажної секції. Ця величина розраховується з урахуванням кількості піддонів, їх ширини і вантажопідйомності (чим коротше балка - тим вище її вантажопідйомність).
Стелажну лінію будь-якої довжини можливо зібрати з певної кількості секцій. Балки сусідніх секційних блоків можливо кріпити до загальної рамі, при цьому вантажопідйомність не знижується, а використана кількість опорних рам зменшується, знижуючи витрати.

Палетні стелажі компанії «ПРО-СТОК» - це надійні конструкції строго в розмір складу! Доставляємо, монтуємо, проектуємо! Оперативно! В межах України та всіх районів Києва!

▲  вгору