0
Ми в соцмережах
Пластиковий піддон: актуальність використання

Піддони пластикові в Україні

Піддони пластикові в Україні

збільшити зображення Пластикові палети: затребуваність в Україні. Піддони пластикові в Україні

Палети пластикові призначені для спрощення процесів зберігання і складування вантажів, а також внутрішнього товаропереміщення і вантажоперевезень, в тому числі і міжнародних. Вони стали невід'ємною частиною будь-якого складського комплексу, виробничого цеху, супермаркету, підприємств агрокомплексу, фермерських господарств, ресторанів і будівельних майданчиків, не кажучи вже про компаніях спеціалізуються на вантажоперевезеннях.

Актуальність використання

Застосування пластикової тари сьогодні стає все більш поширеним. Це пояснюється посиленими вимогами до дерев'яних палет, а також універсальністю і відмінними експлуатаційними властивостями перших.

Пластикові піддони реалізовані компанією "Про-Сток" мають ряд переваг. Ось основні з них:

  • Висока міцність;
  • Екологічність;
  • Не вимагають додаткової обробки септиками і фарбування;
  • Можуть використовуватися в різних сферах народного господарства, включаючи хімічну, харчову та фармацевтичну;
  • Мають міжнародні сертифікати якості та висновок санітарно-епідеміологічної комісії;
  • Чи можуть експлуатуватися в широкому діапазоні температур - 30С - + 70С;
  • Продаються в широкому асортименті розмірів і навантажень;
  • Тривалий термін служби.

Єдиним мінусом такої тари є відносно висока їх вартість, в порівнянні з дерев'яною. Але з огляду на всі перераховані вище пункти, а також відсутність гострих кутів, цвяхів, істотно зменшують ймовірність отримання травми, а також пошкодження перевезеної продукції.

Вигідна пропозиція від компанії "ПРО-СТОК"

Сьогодні купити піддони з полімерних матеріалів в Україні, на найвигідніших умовах пропонує компанія "ПРО-СТОК". Для цього необхідно заповнити заявку на сайті або зв'язатися з менеджерами компанії. Вони допоможуть не тільки вибрати найбільш підходящий варіант, але і проконсультують, за особливостями їх використання, нададуть інформацію про актуальні ціни та як правильно оформити онлайн-замовлення. Доставка складського обладнання і вантажно-розвантажувальної техніки, купленої в "Про-Сток" здійснюється в будь-яке місто і населений пункт України.
Ціна і повний асортимент в розділі http://pro-stock.com.ua/ukr/poddony_plastikovye/

▲  вгору