0
Ми в соцмережах
Пневматичні колеса для візків Київ

Пневматичні колеса для візків в Києві і по всій Україні

збільшити зображення Пневматичні колеса для візків в Києві.

Практично кожному з нас доводилося користуватися візками. Часто виникають проблеми з використанням візка при його експлуатації на нерівних дорогах, в'язкому ґрунті. Кращим виходом з подібного роду ситуацій - це вибір візків з пневматичними колесами, бажано з великим діаметром.

Колеса для візків даного виду складаються з металевого або поліпропіленового диска з кульковим або підшипником. У комплект так само входить камера і 2-х або 4-х шарова покришка. Придбати їх можна в ТОВ «ПРО-СТОК» в Києві або інших містах України.

Розглянемо їх переваги:
1. Матеріалу не страшний дощ, холод і сніг.
2. При русі коліс тертя з поверхнею менше. Завдяки цьому знижуються витрати сил для швидкого пересування.
3. Ручні візки з даним видом колеса не дряпають поверхню. Їх можна застосовувати навіть в приміщеннях з різноманітним покриттям підлоги.
А ось експлуатація в місцях, де розсипані цвяхи і бите скло, - небажана. Так як велика ймовірність проколу шини. Однак, якщо покришка цільнолита без камери (так звана пінополіуретанова), то проблема такого роду виключається. Візки з пневматичними колесами завоювали велику популярність серед фермерів, дачників і будівельників

Гідно колеса оцінили на складах і підприємствах торгівлі. Тобто там, де віддається перевагу зручності, простоті, універсальності в експлуатації і м'якому плавному ходу.
Колеса з дисками зі сталі частіше застосовують для перевезення великих вантажів. А для більш легких досить дисків із пластику. На промислових варіантах диски зазвичай робляться з металу.
Каркас шини забезпечений дво- або чотиришаровим кордом, що збільшує амортизаційні властивості і продовжує термін служби. Діаметр такого колеса - від 200 до 400 мм, вони можуть бути забезпечені поворотними механізмами. Вантажопідйомність тачок в такому «взутті» від 100 до 300 кг.

Пневматичними колесами обладнують візки в різних сферах діяльності. Найбільш широко вони застосовуються в торгівлі, будівництві та садівництві. Їх використовують для обладнання сміттєвих контейнерів, будівельних і садових візків, автосервісу, діагностичного, банківського устаткування, і іншої пересувної техніки, де важливий в транспортуванні плавний хід і універсальність.

Замовлення на колеса для візків в Києві і по всій Україні можна оформити на сайті компанії «ПРО-СТОК». Багатий вибір, європейська якість, ціни від виробника і кваліфікована допомога фахівців - візитна картка ТОВ «ПРО-СТОК».

▲  вгору