0
Ми в соцмережах
Складське обладнання

Складське обладнання

Складське приміщення - це серце роботи будь-якого підприємства. Правильна організація складського простору має ключове значення у функціонуванні торгових мереж, виробничих і переробних підприємств. При цьому, довірити таку відповідальну завдання, як організація складу, слід кваліфікованим фахівцям.

Як правильно організувати складське приміщення?

Розглянемо основні правила організації складу, які необхідно виконати для успішної роботи:
- Розділити склад на зони, які можуть включають зону прийому вантажу, його зберігання, комплектації; зона некондиційного товару, технологічні зони для техніки, підсобні приміщення та ін;
- Придбати якісне складське устаткування: металеві стелажі і складську техніку (штабелери, рокли, візки). Складскі стелажі необхідно вибирати виходячи з параметрів вантажу (вага, габарити, тип використовуваної тари, температурні режими зберігання, термін придатності та ін.), оборотність вантажу (кількість товару проходить через склад за проміжок часу), і параметрів складського приміщення (площа, температурний режим, внутрішня архітектура, якість підлоги та ін.). Вибір складскої техніки залежить від таких вихідних даних як: вага і габарити вантажу, тара (піддони, мішки, короби, бочки), спосіб зберігання і обробки, наявного стелажного обладнання.

Складське устаткування та його значення на складі

Металеві стелажі є одним з основних елементів, без яких неможлива ефективна організація складського простору. Найбільшою популярністю користуються палетні і поличні стелажі для складу. З їх допомогою Ви зможете компактно розмістити товари і вантажі, а також значно заощадити корисну площу приміщення.
Якщо на Вашому складі зберігаються великі обсяги продукції, то електроштабелери і електророкла є оптимальним вибором. При невеликих обсягах зберігання або на складах з переважно ручною обробкою - гідравлічний візок рокла, штабелер ручний або ручний візок стане надійним помічником у механізації ручної праці персоналу і прискорить виконання навантажувально-розвантажувальних робіт.

Складське обладнання, ціна і продаж

Купити металеві стелажі Київ для складу і складську техніку за вигідною ціною пропонує компанія «ПРО-СТОК». Наші фахівці допоможуть з організацією складського приміщення і підберуть найбільш відповідний варіант для Вашого бізнесу. Вартість складської техніки і стелажів буде залежати від необхідних характеристик.
З питань поставки обладнання звертайтеся в наш торговий відділ за телефоном, вказаним на сайті.

▲  вгору