0
Ми в соцмережах
Стелажі металеві Київ

Стелажі металеві в Києві і по всій Україні

Як класифікують стелажне обладнання?

збільшити зображення Металеві стелажі в Києві. Як класифікують стелажне обладнання?

Існує не одна класифікація стелажних конструкцій. Розглянемо деякі з них. Так, стелаж металевий по типу поділяють на стаціонарний і пересувний. По виду товару, вантажу та предметів, які зберігаються на стелажних конструкціях, їх ділять на універсально-поличні (на них зберігають стандартні вантажі), консольні (довгомірні вантажі), палетні (вантажі розміщуються на палетах), мезонін (багатоповерхові конструкції, в яких максимально ефективно використовується висота складу).

Залежно від конструктивних особливостей стелаж металевий буває - на зачіпах і на гвинтовому з'єднанні. Ще класифікують стелажне обладнання по навантаженнях: бувають легкими (витримують до 200 кг вантажу), середніми (до 400 кг), важкими (400 понад кг).

Які вимоги висувають?

Основних вимог, що пред'являють до сучасного стелажного обладнання, існує досить багато. По-перше, зносостійкість (витримує обладнання заявлену вагу і навантаження, збільшення товщини металу, застосування додаткових ребер жорсткості та якість фарбування підвищує цей параметр). По-друге, вантажопідйомність (тиск і навантаження вантажем, яке стелажне обладнання здатне витримати без помітних змін-деформацій - несуча здатність, для якої існують свої ГОСТи). По-третє, ергономічність (максимальну зручність при використанні). Крім того, характеризуючи стелажні металеві конструкції, кажуть про їх удароміцність, вологостійкость і вогнестійкость.

У компанії «ПРО-СТОК»

Серед розмаїття типів стелажного обладнання у нас ви завжди зможете відшукати стелаж металевий, який ідеально підійде для ефективного зберігання вантажів, товарів і предметів конкретно у вашому сховищі. Доставляємо у всі регіони України швидко! Монтуємо!

▲  вгору