0
Ми в соцмережах
Термостійкі колеса для візків

КОЛЕСА ДЛЯ ВІЗКІВ ТЕРМОСТІЙКІ: ОСОБЛИВІ ВИМОГИ В ЕКСТРЕМАЛЬНИХ ТЕМПЕРАТУРАХ

збільшити зображення Види термостійких коліс для візків.

Для робіт в умовах високотемпературного промислового виробництва (печі, хлібопекарні, кондитерські фабрики, коптильні цехи та ін.), А також в умовах знижених температур (холодильні та морозильні камери шокової заморозки) розроблені спеціальні колеса для візків - термостійкі.

Особливості застосування

До пересувного устаткування, яке застосовується в харчовій промисловості, висувають особливі додаткові вимоги. Вони мають бути:

  • стійкими до екстремальних температурних режимів - від мінус ста до плюс чотирьохсот градусів за Цельсієм, без змін експлуатаційних характеристик;
  • мати високий показник вантажопідйомності: колісна опора повинна витримувати до трьохсот кілограмів;
  • можливість застосовувати на підлозі з плитки і гладких наливних підлогах;
  • повинні бути високостійки до масел, спиртів, воді, різних агресивних середовищ, кислот, лугів та ін .;
  • використовуватися для робіт усередині приміщення;
  • легко і ретельно очищатися в процесі щоденної очищення обладнання.

Видове різноманіття

Моделі з алюмінію. Відрізняє їх невисока ціна і досить тривалий термін служби. Міцні, надійні. В обслуговуванні досить прості: головне - періодично змащувати кожну вісь колісної системи термостійкої спеціальним мастилом. Ефективно експлуатуються на різному покритті підлоги - металевому, кахельній, бетонному. Природний знос і стирання на неідеальних покриттях їм практично не страшний. Однак на дзеркальних підлогах можуть залишати сліди.
Моделі з термопластичної (фенольної) смоли - найдорожчі. Щадні до підлоги, ідеальні для термопечі і холодильних камер з великим діапазоном температур (-30 + 300 градусів за Цельсієм). Відрізняються крихкістю, вимагаючи до себе дбайливого ставлення.
Моделі термостійкі з чавуну. Найбільш часто використовують в пекарнях, на металевих або чавунних плитах. Відмінно витримують високі температури (до +300 градусів за Цельсієм), мають найтриваліший термін експлуатації і високу ремонтопридатність. Мінус в тому, що володіють низьким опором коченню, не щадять бетонні, гранітні, м'який настил, шумні при пересуванні.
Будь-які колеса для візків з великого різноманіття моделей, придбаних в «ПРО-СТОК» і оперативно поставляються клієнтам Києва і всіх регіонів України, - це інвестиції в високу якість, надійну і безпечну експлуатацію, довговічність виробів!
«ПРО-СТОК» - безкомпромісна якість!

▲  вгору